8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Přehýšov podlehl Kunějovicím v poměru 1:3

65. J. Lippert - 28. P. Mach , 34. P. Mach , 87. T. Vozka
0

Velmi špatně se zatím vede Přehýšovu, který obsazuje poslední příčku tabulky. Kunějovice na tom nejsou o moc lépe, ale právě z Přehýšovem to bylo první letošní výhra.

V první půli jsme mohli vidět dva góly, ale to bylo asi tak všechno..

Bohužel, někdy se toho v zápase moc neuděje. I dnes tomu bylo tak a fanoušci (domácích) navíc museli sledovat ještě k tomu další prohru svého týmu.
Pár šancí jsme mohli vidět hned ze začátku zápasu, kdy se spíše hosté dostávali k brance Kučery, ale nebylo z toho celkově nic.

První vážnější akce byla k vidění přibližně ve čtvrt hodině zápasu, kdy se dostal Mach k jedné z vážnějších situací.

Jenže gól nepadl a muselo se dále čekat.

Nakonec se hosté přeci jen dočkali a byl to právě Mach, který zařizoval vedení.
28. minuta Přehýšov : Kunějovice 0:1

A Petr Mach se dostal ke slovu znovu. Prakticky stejně zakončoval i po druhé hned v 34. minutě.

Domácí obrana byla hodně roztroušená a hosté tak do ní pronikali více a více.
Do šaten jsme se již žádné akce ani gólu bohužel nedočkali.

Lippert chtěl ještě se zápasem něco udělat

Začátek poločasu byl obdobný jako ten první. Žádná větší akce, ani pěkný fotbal nebyl k vidění.
Velmi agresivně se do zápasu chtěl dostat Rác, který bude ovšem ještě zmiňován.

A tak nezbylo Lippertovi nic jiného, než se dostat co nejblíže k bráně Aleše Mayera. A byl z toho gól.
první střela domácích doplachtila nakonec do brány.

Stav 1:2 byl nadějný! Jenže domácí to nakoplo pouze a jen do 73. minuty.
V ní se právě Michal Rác dostal do velkého problému. Po druhé žluté kartě se automaticky vytahuje červená a v tomto případě tomu nebylo jinak.
Předčasně tak musel Rác opustit hřiště a jít do kabin.

Tato situace již bylo pro domácí celkem neřešitelná. Hrálo se znovu na jejich polovině a dokonce zápasu musel Kučera vychytat ještě spoustu šancí.

Jednu ale přeci jen pustil a to až v samotném konci zápasu. V 87. minutě se na konečných 1:3 trefil Tomáš Vozka.

TJ Sokol Přehýšov
Martin Slavotínek: Znovu jsme se moc nepředvedli. Spousta chyb nás stála vítězství, například červená karta. Ale nedá se nic dělat, do příště musí kluci více natrénovat standartky a kombinaci :)

- M. Drugda [-] , J. Lippert [-] , P. Koreš [-] , M. Rác [-] , D. Král [-] , V. Čech [-] , Z. Němec [-] , B. Kuchynka [-] , V. Macháček [-] , R. Fišer [-] (25. J. Hána [-] ) , P. Kučera [-]

FC Kunějovice
A. Mayer [-] - P. Kraus [-] , A. Husár [-] , J. Viehman [-] , J. Kraus [-] , T. Vozka [-] , P. Mach [-] , A. Kysela [-] , J. Novák [-] , J. Randa [-] , J. Vokurka [-]

ŽK: 38. M. Rác . ČK: 73. M. Rác .
Místo: Přehýšov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: RÝDL Pavel - RÁC Jan (N), NOVÁK Miloslav (N).