8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Zbůch se podruhé za sebou dostal až k penaltovému rozstřelu, ovšem doma uspět nedokázal

0

Velký zápas se chystal v sobotu 24. října 2015 na půdě Zbůchu. Na tento trávník zavítali hráči ze Sokolu Hunčice, kteří zatím ještě neprohráli!
V tomto zápase to zprvu vypadalo, že jsou jasní adepti na další výhru, ovšem druhý poločas ukázal, že to až tak jasné nebude..

V prvním poločase byli jasně lepší hosté

Hunčice přijely jasně vyhrát. Dávaly o sobě více vědět a první nebezpečnou situaci dokonce dokázaly Hunčice proměnit!
Tedy hned v 7. minutě se otevíralo skóre a autorem této branky se stal Pavel Hanzlíček.

Zbůch se ani neprobral a už prohrával. A bylo ještě hůře.
Hosté se totiž dostávali do daleko větších a nebezpečnějších šancí.
Jednu z nich také hned ve 13. minutě dokázal zužitkovat v gól Jiří Riant!

Po čtvrt hodině zápasu tak na hřšti nepanovala zrovna dobrá nálada (tedy alespoň na straně domácích).

Načnutí druhé čtvrt hodinky (16. minuta), znamenala pro domácí další ránu.
A to když se k míči (nečekaně) dostali hostí, konkrétně Milan Zeman, který na brankáře Straku vyslal nechytatelnou ránu.

Domácí byli zaskočeni opravdu každou situací a bylo velmi těžké se "rozjetým" hostům vyrovnat.

Navíc další hořká situace pro Zbůch nastala v minutě 26 - Václav Brábník se chopil zodpovědnosti a dostal míč do brány.
0:4 je za půl hodiny až skoro neuvěřitelné, ovšem pro borce z Hunčic, jako by to nic nebylo.

Poslední čtvrt hodinu začali skutečně dobře domácí! A to když se konečně do šance dostal také Jiří Střeštík.
Byl z toho alespoň snižující gól!

A hned o 4. minuty později využil zaváhání hostující obrany Aleš Klečka!
Hned bylo o co hrát a myslím si, že domácí měli dobře vykročeno do druhého poločasu.

V hlavní roli: PETR BUFKA

Ano, toto jméno si dobře zapamatujte. Jelikož bude v souvislosti s tímto zápasem jmenováno hned třikrát.

Až skoro neuvěřitelně započal začátek druhého poločasu právě zmiňovaný Bufka.
 - nejen, že je to nejlepší střelec ligy, ale dokázal taky vyrovnat svým neuvěřitelným hattrickem za devět minut!

Je to tak, první zmínka o Bufkovi čítá 51. minutu, kdy dokázal využít svoji šanci a snížil na rozdíl jediné branky!
A věřte, nebo ne, Bufka se dostal i o dvě minuty později k míči a dokázal dokonce vyrovnat!
z beznadějného zápasu se nakonec stal velmi hratelný!
najednou se domácím otevřeli oči a měli šance jednu za druhou. (Konečně si Hunčice našli sobě rovný tým)

Sen se stal skutečností a hattrick Petra přišel půl hodiny před koncem.
60. minuta se zapsala jako zlomový okamžik, protože se domácí dostali poprvé do vedení!

Opravdu obrovská radost jak na lavičce, tak hřišti, tak i v ochozech stadionu.

Teď bylo zřejmé, že se Zbůch zatáhne na svoji polovinu a bude bránit, co mu síly budou stačit.
Jenže jestli to bylo správné rozhodnutí, nikdo nedokáže posoudit.

Bohužel pro Zbůch se ke slovu znovu přihlásili jen dvě minuty před koncem opět hosté.
88. minuta zase přinesla velkou radost na stranu Hunčic. Pavel Hanzlíček se prosadil a vyrovnal.

Zápas byl tedy dohnán až k penaltovému rozstřelu.

Nakonec se Zbůch nemohl radovat ze dvou vytěžených bodů, ovšem bod si doma ponechá

TJ Baník Zbůch B
David Rais: První poločas jsme vůbec nehráli. Probrali jsme se až po gólu Střeštíka na 1:4. Je škoda, že jsme si nechali dát (pro mě) tolik zbytečných gólů. Druhý poločas jsme hráli skvěle, dařila se nám kombinace a akce vypadaly jako z Premier League! (směje se)

TJ Sokol Hunčice
Roman Vojtek: Spokojení být rozhodně nemůžeme. Měli jsme brát všechny 3 body, ne jen dva. A to ještě můžeme být rádi za dva.

R. Straka [-] - J. Gründl [-] - Z. Přibáň [-] , J. Hájek [-] (60. J. Lodr [-] ) , P. Bufka [-] , A. Klečka [-] , J. Střeštík [-] (68. M. Chvostal [-] ) , M. Capík [-] , Z. Kopček [-] , P. Malý [-] , J. Veselý [-]

J. Holub [-] - D. Huml [-] , V. Kučera [-] , V. Brábník [-] , T. Helmich [-] - P. Hanzlíček st. [-] , J. Riant [-] , M. Zeman [-] - P. Hanzlíček ml. [-] , T. Remeš [-] , J. Telekeš [-]

Místo: Zbůch. Počet diváků: 20. Rozhodčí: KLIK Karel - JIRKA Josef (N), KELÍŠEK Pavel (N).