9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

V tomto zápase jednoznačně nebylo co řešit!

0

10:0, tak zněl verdikt domácího mančaftu složeného (pravděpodobně) ze samých hvězd! Hlavně dva stejnojmenní hráči - Hanzlíček Pavel a Pavel, se postarali o takto vysokou výhru!

Od začátku bylo jasné, kdo se stane vítězem!

Už od první minuty se na hřišti začaly dít věci! Hned v první minutě totiž domácí začali atakovat na svoje protihráče velmi slušnou kombinací, která málem skončila gólem. Ale ještě se neradujme předčasně.

Přeskočíme do minuty osmé, ve které se zapsal do listiny střelců Riant Jiří, který svojí trefou dokázal otevřít velmi jednoduše skóre na 1:0 pro domácí Hunčice.
Nemusíme ve statistikách dlouho hledat další gól, jelikož jen o dvě minutky později byl stav už o dvě branky!
Tomáš Remeš se postaral o další gól a tak bylo snad i slepci jasné, že na hřišti je jasný vítěz už od začátku.

Hanzlíčci si odteď rozdělili zápas. Od každého trochu..
V 19. minutě je tedy jasné, že padla další branka. První z Hanzlíčků Pavel (útočník), se postaral o další gól. V pořadí již třetí!

Deset minut nechali domácí hosty trochu vydechnout, ovšem potom opět nastal teror. Hráči se vrhli do pokutového území a útočník Pavel Hanzlíček dokázal svojí druhou brankou navýšit již tak vysoké skóre na 4:0.

Ačkoliv vás to možná překvapí, do konce poločasu žádná branka již nepadla. Ovšem počkejte si na poločas druhý!

Po rozehrání se šlo na věc!

Stejný průběh pokračoval i ve druhém poločase, prakticky ihned po rozehrání, se ke slovu dostali znovu domácí.
Posledním třetím gólem útočníka Hanzlíčka se zápas dostal do stavu 5:0.

Jeho jmenovec se trefil jen o tři minuty později a vedení 6:0 už bylo opravdu nereálné zkrotit a dostat zápas do nějakého lepšího bodu (z pohledu hostí).
Neuvěřitelný zápas pokračoval i 57. minutě.
Co jiného než další, v pořadí již sedmá branka mohlo následovat. Hanzlíček svým druhým gólem a bujarou oslavou přiměl fanoušký ještě o trochu podpory. Jakoby ještě domácí neměli dost!

A to opravdu neměli..
Sice se dvacet minut na hřišti nic nestalo (prakticky), ale domácí se stále drželi u balonu a chtěli víc a víc.
Hanzlíček hodně (ne)čekaně trefil hattrick a bylo vymalováno! 8:0, 77. minuta a nebylo co řešit.

Všem se zápas evidentně líbil, tedy až na Kozolupy, kterým se sezona zatím moc nevede.

V minutě 86. a 87. se prosadil Hanzlíček ještě dvakrát.
Nakonec vše skončilo jubilejním výsledkem 10:0 a to mohli být hosté ještě hodně rádi.

TJ Sokol Hunčice
Roman Vojtek: Obrovská radost. Přesně na další takový moment jsme čekali. Myslím si, že hráči výborně šlapali a dokázali si tak vybojovat čestnou výhru 10:0.

J. Holub [-] (46. L. Kondr [-] ) - D. Huml [-] (53. K. Čuchor [-] ) , V. Kučera [-] , V. Brábník [-] , T. Helmich [-] - P. Hanzlíček st. [-] , M. Šimáček [-] (46. J. Konarski [-] ) , J. Riant [-] - P. Hanzlíček ml. [-] , T. Remeš [-] , J. Telekeš [-]

TJ Sokol Kozolupy B
M. Kostečka [-] - V. Chaloupka [-] , V. Ptáček [-] (60. M. Pazderník [-] ) , J. Roda [-] - J. Sluka [-] , R. Trykar [-] , D. Linhart [-] (46. V. Kovář [-] ) , L. Pešík [-] - P. Mošna [-] , M. Vetešník [-] , M. Mikolášek [-]

ŽK: 81. K. Čuchor .
Místo: Hunčice. Počet diváků: 25. Rozhodčí: BUREŠ Tomáš - KELÍŠEK Pavel (N), HUCL Jan (N).