9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

Pouhých jedenáct hráčů Zbůchu přijelo bojovat o body do Kunějovic

0

Kunějovice se jevily od začátku lepším týmem a pouhých jedenáct hráčů v poli hostujícho Zbůchu nepodařilo uhrát ani bod

První poločas zařídil Aleš Kysela

Aleš Kysela a jeho první tři branky v sezoně stačily na to, aby dokázal deklasovat celou obranu Zbůchu. Trvalo mu to pouhých 18. minut!
Všechno začalo po čtvrt hodině zápasu, kdy se k míči dostal právě zmiňovaný Kisela.
Svojí střelou otevíral skóre - 1:0 pro domácí Kunějovice

Zbůch se v podstatě ani nenadál a z velkých chyb v obraně padla další branka, která připadla znovu na konto Aleše Kysely.
Běžela teprve 23. minuta zápasu..

A o deset minut později byl stav zápasu opět změněn, jelikož na 3:0 přidával, kdo jiný, než Kysela!
vypadalo to opravdu hodně slibně, ovšem Jaroslav Veselý byl proti tomu, aby góly padaly jen na jedné straně.

Právě on se totiž trefil jen o šest minut později a stále bylo o co hrát. Kontaktní branka (téměř) vždy pomůže!

Bohužel nepomohla..

Domácí neponechali nic náhodě a hned o poločase proběhlo střídání obranných stráží.
Do hry nastoupil Jiří Opalecký a začalo se hrát hodně defenzivně.

Ačkoliv se ale hrálo defenzivněji než v poločase prvním, branky padaly. A další přišla znovu po 15. minutách hry.
Postaral se o ni Jan Viehman a vedení 4:1 už bylo celkem neřešitelná věc pro Zbůch..navíc "pouze" v jedenácti lidech.

Od této chvíle připomínala hra spíše trénink. Mužstvo domácích předvádělo povedenou kombinaci a hosté se mohli s vypětím všech sil pouze pohybovat bez míče.

Navíc ještě v 80. minutě přidal poslední branku Petr Opalecký a definitvně tak zazdil veškeré šance hostí.

TJ Baník Zbůch B
David Rais: Na zápas přijelo znovu málo hráčů a opět se s tím nedalo nic moc dělat. Pár menších šancí (ze kterých padl i jeden gól) bylo, ovšem spíše hráli domácí, než hosté. Asi zaslouženě vyhráli

FC Kunějovice
A. Mayer [-] - P. Opalecký [-] , J. Novák [-] , A. Husár [-] , J. Viehman [-] , J. Kraus [-] , A. Kysela [-] (85. J. Šabacký [-] ) , J. Randa [-] , J. Král [-] (46. J. Opalecký [-] ) , J. Vokurka [-] , D. Mashtaler [-]

J. Gründl [-] - Z. Přibáň [-] , D. Mikolášek [-] , P. Bufka [-] , A. Klečka [-] , J. Veselý [-] , M. Capík [-] , T. Bártek [-] , P. Malý [-] , J. Svoboda [-] , Z. Kopček [-]

ŽK: 30. J. Gründl .
Místo: Nekmíř. Počet diváků: 35. Rozhodčí: SOPR Dušan - NOVÁK Miroslav (N), PROKOP Ondřej (N).