9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kdo se došel podívat do Kasejovic na fotbal, tak se rozhodně nenudil

0

V sobotním utkání 9. kola Okresního přeboru bylo k vidění devět branek a z toho osm pro domácí tým Kasejovic. Hosté přijeli ve značně oslabeném kádru a bez branaře, což výraznou měrou ovlivnilo utkání. Do brány se musel postavit jeden z hráču hostí a navíc museli utkání odehrát bez střídání.

Po prvním poločase bylo, dá se říct, po všem

Domácí to rozjeli hned od úvodního hvizdu. Ve 2. minutě poprvé zahrozili střelou Jiřího Maška, která se hostující obraně podařila ještě zablokovat. Ve 3. minutě už to bylo ale jinak, po výkopu domácího brankáře promáchl obránce Letin a po sprintu po levé straně skóroval pěknou střelou na zadní tyč Patrik Pružinec 1:0. v 10. minutě vystřelil na bránu Tomáš Klíma a po zaváhání gólmana se dostal míč až do brány 2:0, ve 20. minutě se po auto do vápna trefil Karel Flandera 3:0, poté přišla největší šance hostů v prvním poločase, kdy střelu z dálky vyrazil domácí gólman nad bránu a poté z následného rohu krásně vychytal gólovou hlavičku hostujících. Ve 34. minutě už se ale zase radovali domácí, kdy se po výkopu za obranu trefil Václav Drnek 4:0, v 37. minutě na dvakrát skóroval Karel Flandera 5:0 a na 6:0 z přímého kopu zvyšoval Tomáš Klíma, kdy mu ke gólu pomohli mírnou tečí hosté.

Po rozhodnutém prvním poločase se hra mírně zvolnila

O jedinou branku hostů se v 61. minutě postaral po krásné akci Petr Brašna 6:1, poté se v 67. minutě nejvíše vyšplhal domácí Jan Mašek a z rohového kopu navyšoval na 7:1 a konečnou těčku zápasu dal domácí Karel Horal, kdy v 85.minutě na vlastním vápně trestuhodně ztratil balón jeden ze stoperů hostí a střídající hráč domácích nezaváhal.

TJ Sokol Kasejovice
Martin Škyrta, trenér: Soupeř byl částečně oslaben, tak bych výsledek moc nepřeceňoval

SK Letiny
Milan Kůs, předseda: Chyběli nám 4 hráči ze základního kádru včetně gólmana, takže do brány si musel stoupnout člověk, který tam v životě nestál. Bohužel jsme neměli ani nikoho na střídání. Takže špatné

M. Svoboda [-] - M. Chára [-] , J. Mašek [-] , M. Fiala [-] (51. K. Horal [-] ) - V. Drnek [-] (75. T. Jakubčík [-] ) , T. Klíma [-] - P. Pružinec [-] - K. Flandera [-] , J. Šimůnek [-] (51. J. Kopáček [-] ) , J. Mašek [-] , D. Fiala [-]

SK Letiny
P. Novák [-] - J. Pelíšek [-] , L. Kohút [-] , P. Brašna [-] , M. Baxa [-] - R. Přibáň [-] , V. Klasna [-] , J. Baumruk [-] , V. Pikhart [-] - K. Hajšman [-] , Z. Hraběta [-]

ŽK: 32. M. Fiala - 72. L. Kohút .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kanta Vlastimil - FOUS Pavel (N), DARDA Luboš (N).