9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dvorec opět bez bodu, Žinkovy stále při chuti

0

Trápící se Dvorec přivítal na vlastním hřišti tým Žinkov z horní poloviny tabulky. Chyby srazily domácí na kolena

Hosté vstoupili do utkání lépe

Hned z úvodu zápasu udělala chybu domácí obrana a v 8. minutě otevřel skóre Filip Švejda. Vyrovnaný poločas už žádný gól nepřinesl a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro Žinkovy.

Vyrovnané utkání rozhodly chyby domácích

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a v 55. minutě navýšili skóre na 0:2 zásluhou Miloslava Vokurky. Hosté proměnili i další dvě šance a to v 70.minutě gólem Filipa Švejdy 0:3 a v 74. minutě ukončil gólový příděl Zdeněk Pavlíček 0:4. Jestli se Dvorec nepoučí z vlastních chyb, tak se jim bude těžce zachraňovat soutěž.

TJ Slavoj Dvorec
Pavel Brožovský: Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas, ale po naší chybě se vždycky dostali do protiútoku nebo k šanci a tu proměnili, jinak to byl víceméně vyrovnaný zápas. Ale výsledek tomu moc neodpovídá

P. Greguš [-] - J. Panc [-] - M. Greguš [-] , A. Vavřička [-] , P. Brožovský [-] , J. Terč [-] , O. Košán [-] - M. Dušek [-] - J. Končel [-] (72. Š. Terč [-] ) , L. Trhlík [-] , M. Matějov [-]

TJ Sokol Žinkovy
J. Trojánek [-] - M. Šneberk [-] , J. Vokurka [-] , Z. Beníšek [-] , D. Niemkiewicz [-] (77. J. Doričák [-] ) , F. Švejda [-] , Z. Pavlíček [-] , M. Vokurka [-] , J. Tykvart [-] , T. Oulík [-] , T. Hora [-]

ŽK: 77. J. Panc - 89. M. Vokurka . ČK: 89. J. Panc .
Místo: Tráva. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Lažánek Karel - JEDLIČKA Lukáš (N), LIŠKA Roman (N).