9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Lužany doma nestačily na rozjetý Nepomuk a musely hledat druhého rozhodčího

20. M. Hořký - 7. D. Šmíd , 15. S. Tisot (vl.) , 56. M. Švec , 65. V. Švec , 85. D. Šmíd
0

Trápící se Lužany dostaly dalšího bůra a navíc musely v zápase hledat druhého rozhodčího, protože se ve 20. minutě zranil hlavní sudí. Rozjetý Nepomuk si připsal poklidné vítězství  a v tabulce drží druhou příčku.

Hledání rozhodčího v prvním poločase pozdrželo zápas

Útočný fotbal mohli sledovat v Lužanech, kde zavítal silný Nepomuk. Hned v 7. minutě po chybě v obraně utekl Šmíd David 0:1, za 8 minut centroval hostující Vokurka před bránu a domácí si nešťastně srazili míč do brány 0:2, to domácí nakoplo a ve 20. minutě snížili na 1:2. Pak se ale zranil hlavní rozhodčí a v Lužanech museli hledat druhého, nakonec  se toho chopil domácí pomezní a utkání mohlo pokračovat. Tím ale mírně upadlo tempo a v první půli už žádný gól nepadl.

U domácích nastal útlum a hosté začali trestat

Začátek druhého poločasu domácím hráčům moc nevyšel a jakoby bez většího zájmu sledovali, jak jim hosté sází branky. Nejprve v 56. minutě krásnou střelou z dálky navýšil Švec Miroslav 1:3, poté se prosadil hlavou z rohu Švec Václav 1:4 a o krásnou koncovku zápasu se postaral hostující Šmíd David, kdy krásnou střelou z voleje vymetl šibenici.

TJ Sokol Lužany
Petr Rýmus, vedoucí mužstva: Hrubé chyby, hráči byli jakoby bez zájmu. Nejzajímavější na dnešním zápase bylo zranění rozhodčího, nic podobného jsme tady ještě nezažili.

FK Nepomuk B
Petr Osuský: Útočné utkání, ve kterém padaly krásné góly.

R. Fuchs [-] - T. Kutka [-] , M. Rath [-] (68. J. Běl [-] ) , T. Štycha [-] , M. Toma [-] (71. R. Soušek [-] ) , L. Janeček [-] , M. Hořký [-] (33. P. Pecháček [-] ) , I. Kolečkář [-] , A. Hajžman [-] , S. Tisot [-] , M. Havránek [-]

P. Wallenfels [-] - P. Pavelka [-] , M. Karhan [-] (66. D. Slivoň [-] ) , F. Mareš [-] , V. Švec [-] , V. Skřivan [-] , D. Šmíd [-] , M. Švec [-] , V. Březák [-] , M. Březák [-] , J. Vokurka [-]

ŽK: 11. M. Havránek .
Hráči zápasu: V. Březák .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Lejsek Pavel - HRABÍK Pavel (N), OSUSKÝ Petr (N).