10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Lužany zase bez bodu a zase s výpraskem. Tentokrát jim nadělily šest branek Předenice

0

Za poslední tři zápasy si Lužany držely hrozivé skóre 1:12, to chtěly změnit na hřišti Předenic. Předenice chtěly udržet vrchní polovinu tabulky a uhrát doma dobrý výsledek, což se jim nakonec podařilo náramně a pořádně si zastřílely

Po nevýrazných patnácti minutách se změna rozestavení trenérovi domácích vydařila

Začátek zápasu byl opatrný a Lužany byly chvíli lepším týmem. Hostům se nedařil přechod do útoku, kde kazili hodně přihrávek. Pak přišla změna v útočné řadě, kdy se útočící hráči vyměnili se záložníky a začala se jim dařit hra, na kterou byli jejich fanoušci zvyklí. Domácí začali Lužany přehrávat ve všech směrech, což vedlo k prvnímu gólu, kdy při rohovém kopu zůstal osamocen na malém vápně Jakub Bernášek a s přehledem hlavou skóroval 1:0. O pět minut později utekl po pravé straně Pavel Kvidera, který předložil míč před bránu hostí, kde se ve vápně vynořil Jakub Bernášek, který svým 2. gólem v zápase zvýšil na 2:0. Po chvíli se do šance znovu dostal Jakub Bernášek, ale hostující brankář jej tentokrát vychytal. Domácí se do konce poločasu dostali ještě do několika šancí, ale gól už se jim dát nepodařilo.

Ve druhém poločase hosty srazily rychlé dva góly a domácí si zápas mohli užívat

Do druhého poločasu vstoupili domácí znovu aktivně a pokračovali ve stejném výkonu jako v prvních 45 minutách. To už se na hřiště dostali i dva hráči z lavičky, kteří vystřídali útočnou řadu. Po dvou minutách na hřišti si našel odražený balón ve vápně střídající Josef Majer, který se ve 47.minutě chytrou střelou nemýlil 3:0. Ve 49. minutě se ke střele dostal domácí Radek Jirák, kterému se do rány vložil Pavel Kvídera a ten zadní částí těla nasměroval míč do brány 4:0. Domácí nepřestávali a dále se tlačili do šancí, další gól se jim podařilo dát v 66. minutě kdy se po vyhraném hlavičkovém souboji  dostal balón až za obranu Lužan a střídající hráč Martin Bruml nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci, když mu "podél trenek" nasměroval míč přímo do brány 5:0. Tentýž hráč se postaral i o poslední gól, když se na pravé straně zbavil obránce a před prázdnou bránu nahrával Josefu Majerovi, který svou úlohu zvládl a míč nasměroval mezi tyče 6:0. Potom už se utkání dohrávalo v poklidném tempu a gól už žádný nepadl.

TJ Předenice
Martin Bruml: „Před zápasem jsme chtěli doma uhrát dobrý výsledek, konečně vyhrát a spravit si chuť hlavně gólově a konečně se nám to povedlo“

TJ Sokol Lužany
Petr Rýmus: „Po prvním poločase, který skončil 2:0, jsme ve druhém poločase dostali dva rychlé góly a pak za stavu 4:0 už to bylo o ničem.“

M. Šatra [-] - D. Kasl [-] , D. Procházka [-] , R. Jirák [-] , K. Mašek [-] (50. J. Mašek [-] ) - T. Kadlec [-] , J. Mašek [-] (46. M. Bruml [-] ) , V. Frank [-] , P. Kvídera [-] (79. M. Zelenka [-] ) - M. Myška [-] , J. Bernášek [-] (46. J. Majer [-] )

R. Fuchs [-] - M. Havránek [-] - M. Rath [-] (46. J. Běl [-] ) , T. Kutka [-] , M. Dietl [-] (33. M. Toma [-] ) , I. Kolečkář [-] , S. Tisot [-] , A. Hajžman [-] (56. R. Soušek [-] ) , M. Hořký [-] , T. Kasl [-] , J. Grassl [-]

Hráči zápasu: P. Kvídera .
Místo: Tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Jílek Aleš - ŠILHÁNEK Zdeněk (N), HAVRÁNEK Josef (N).