10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Vyrovnané utkání se očekávalo v Dobřanech, kam zavítaly rozstřílené Kasejovice

18. M. Chára (vl.) , 76. M. Tušek - 12. J. Mašek , 14. J. Mašek
0

Za nejatraktivnější utkání 10. kola se dal očekávat zápas mezi týmem Dobřan a hostujícím celkem Sokol Kasejovice. Vyrovnané utkání musely rozhodnout až penalty, při kterých byli šťastnější hosté a vezou si z Dobřan o bod více

První minuty utkání se začaly hrát ve vysokém tempu a do tvrdého utkání se musela volat i sanitka

Začátek utkání začali lépe hosté, kdy v 11.minutě dostal pěkný balón za obranu Patrik Pružinec, ten křižnou přihrávkou našel Jiřího Maška, který z úhlu prostřelil domácího gólmana 0:1. O tři minuty později přišel faul domácích na hranici velkého vápna, kdy po rozehrávce Pavla Švarce zakončoval hlavou Jan Mašek, který trefil přesně k tyči a bylo to už 0:2. V 18. minutě se po centru z pravé strany dočkali i domácí, kdy si nešťastně do vlastní brány srazil hostující stoper a daroval tak domácím gól na 1:2. Poté přišla nepříjemná chvilka, kdy se hlavami srazili hostující útočník s domácím gólmanem a oba museli za hřiště a poté do nemocnice na šití. Po incidentu už se poločas v pozvolném tempu dohrál a gól už v první půlce nepadl.

Ve druhém poločase se očekával tlak domácích

Do druhého poločasu vstoupili domácí s větší aktivitou a postupně si začali vytvářet více šancí. S přibývajícími minutami se tlak domácích začal navyšovat a přišlo tížené vyrovnání, kdy po krásné akci středem hřiště dostal krásnou nahrávku Martin Tušek a tváří v tvář nedal gólmanovi šanci 2:2. Poté se hra přelévala ze strany na stranu bez výraznější šance, až do 87. minuty, kdy se ocitnul hostující útočník před střídajícím gólmanem, který bravůrně střelu zlikvidoval. Do konce zápasu už se nic výrazného nestalo a tak se šlo na penalty.

Penalty rozhodlo jediné zaváhání

V penaltovém rozstřelu se dařilo více hostujícímu gólmanovi, který si dokázal s jednou penaltou poradit a hosté si tak mohli připsat o jeden bodík více do tabulky. Konečný stav penalt 4:5

TJ Dobřany
Pavel Polívka, trenér: „Prvních 20 minut měli spíše pod kontrolou hru hosté, kdy dávali balóny za obranu a my jsme to nestíhali pokrývat a dostali jsme rychle dva góly. Potom přišlo zranění, srážka jejich útočníka s našim gólmanem, který musel do nemocnice, ale naštěstí je v pořádku a potom už to bylo takový dohrávání. V druhém poločase jsme měli více ze hry, ale soupeř měl dobře zorganizovanou obranu a špatně jsme se prosazovali, zaplať Pán Bůh, že jsme urvali aspoň bod”

TJ Sokol Kasejovice
Martin Škyrta, trenér: „Za stavu 2:0 pro nás jsme bohužel ztratili balón, kdy domácí zatáhli balón na pravou stranu, kdy se po centru nedohodl náš brankář se stoperem a od stopera se dostal balón do naší branky. Potom nastal důležitý moment, kdy se srazil náš útočník s jejich brankářem a oba museli ze hřiště a do nemocnice. Náš měl protržené obočí a má tři stehy. V druhém poločase se musím přiznat, že měli více ze hry domácí. Kdy se snažili vyrovnat, až se jim to nakonec podařilo”

TJ Dobřany
O. Bouček [-] (28. J. Schovánek [-] ) - M. Tušek [-] , P. Polívka [-] , M. Skřivan [-] , P. Trdlička [-] , L. Strejc [-] (75. J. Čimera [-] ) , P. Smetana [-] , M. Opatrný [-] , J. Roubíček [-] , V. Bouček [-] (66. M. Brožík [-] ) , P. Mareš [-]

M. Svoboda [-] - J. Mašek [-] , M. Chára [-] , M. Fiala [-] - T. Klíma [-] , V. Drnek [-] - P. Pružinec [-] (28. J. Kopáček [-] ) - D. Fiala [-] , J. Šimůnek [-] (68. T. Jakubčík [-] ) , P. Schwarz [-] (46. K. Horal [-] ) , J. Mašek [-]

Hráči zápasu: P. Smetana .
Místo: Tráva. Počet diváků: 102. Rozhodčí: Rada Jiří - RAJT Jaroslav (N), DARDA Luboš (N).