11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Vstiš si doma vyšlápla na Kasejovice

36. D. Malý , 55. P. Švec , 75. D. Malý - 61. V. Brůha
0

Vyrovnané utkání ovlivnilo vyloučení hostujícího kapitána a hosté tak hráli od 54. minuty v deseti hráčích.

První poločas rozhodla chyba hostujícího gólmana

Krásné počasí přilákalo do Vstiše stovka přihlížejících. Ze začátku zápasu mohli fanoušci vidět vyrovnané utkání s několika šancemi na obou stranách. Z žádné se však nepodařilo dát branku až do 36. minuty, kdy otevřel skóre zápasu domácí Daniel Malý a poslal domácí do vedení 1:0, když si střelu z trestného kopu nedokázal ztlumit hostující gólman, kterého míč přeskočil až do brány. Po tomhle gólu se hostujícímu gólmanovi moc dobře spát nebude. Domácí se začali pomalu dostávat více do zápasu a vyhrávali více soubojů uprostřed hřiště. Oba týmy už si do poločasu nedokázali vytvořit žádnou pořádnou šanci a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Druhá půle přinesla více šancí

Ve druhém poločase se začali dostávat do hry více hosté, které ale přibrzdila červená karta, kterou viděl hostující kapitán Martin Chára, který zmařil faulem gólovou příležitost Dana Malého, který si to nasměroval přímo na bránu hostů. Hned potom následoval trest domácích, kdy se trefil Petr Švec a zvyšoval na 2:0. To už to s šancemi na body vypadalo s hostujícími velmi špatně. V desíti hráčích a ještě k tomu prohrávat o dva góly. Hostující to ale nevzdali a začali domácí přehrávat, což jim přineslo ovoce v podobě gólu, kdy se trefil Václav Brůha a snižoval na 2:1. V tu ránu to vypadalo na dramatickou koncovku zápasu, hosté se začali dostávat do šancí i v deseti hráčích, ale obrovskou příležitost co si hosté dokázali vypracovat nedokázali proměnit v tížený gól. To se ale povedlo v 75. minutě domácím, kdy se z centru do sítě trefil Daniel Malý 3:1 a uklidnil tak svůj tým. Hosté to doslova zlomilo a už se k ničemu výraznému nedostali. Domácí Vstiš si tak po zásluze dokráčela ke třem bodům do tabulky.

TJ Družstevník Vstiš
Martin Korčík: „Z naší strany dobře takticky zvládnuté utkání. Poctivě jsme bránili a snažili se hrozit spíš z protiútoků a standardních situací a to se nám povedlo. Myslím, že jsme hráli pěkný fotbal a doufám, že už se nám podaří ustálit naše výkony.“

TJ Sokol Kasejovice
Martin Škyrta: „Ze začátku to bylo spíše vyrovnané utkání a postupem času začínali být domácí více svižnější, byli dříve u balónu. Pak přišel nešťastný moment, kdy našeho gólmana přeskočil balón z přímého kopu. A v druhé půli ovlivnilo vyloučení našeho hráče. V desíti jsme si dokázali vyvinout potřebný tlak, ale v rozhodující chvíli jsme nedokázali proměnit velkou šanci, což nakonec rozhodlo o utkání.“

M. Košan [-] - P. Purdeš [-] , J. Čmelínský [-] , M. Švec [-] , A. Ježek [-] (46. R. Švec [-] ) , D. Malý [-] , P. Švec [-] (80. J. Bohmann [-] ) , M. Korčík [-] (90. T. Maday [-] ) , J. Pyrgal [-] , T. Krejčí [-] , J. Vodička [-]

M. Svoboda [-] - M. Chára [-] , J. Mašek [-] , M. Fiala [-] (89. J. Kopáček [-] ) , D. Fiala [-] - V. Drnek [-] (70. J. Šimůnek [-] ) , V. Brůha [-] , J. Mašek [-] , T. Klíma [-] (85. K. Horal [-] ) - M. Škyrta [-] , K. Flandera [-] (77. J. Chaloupka [-] )

ŽK: 5. J. Pyrgal , 56. M. Korčík - 54. J. Mašek . ČK: 54. M. Chára .
Hráči zápasu: D. Malý .
Místo: Tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Pašek Milan - ŠVEC Petr (N), DARDA Luboš (N).