11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vyrovnaný zápas skončil prohrou domácích Lužan

0

Žinkovy se posunuly na druhou příčku v tabulce a Lužany nepotěšily domácí fanoušky a připisují si pátou prohru v řadě

První půle nepřinesla nic zajímavého

Za krásného sobotního odpoledne se na fotbal v Lužanech došlo podívat padesát platících diváků, kteří v první půli sledovali vyrovnané a občas i pohledné utkání. Více šancí si vypracovali domácí, ale žádná nebyla tak výrazná, aby se měl hostující gólman více na pozoru. Bohužel se gólu v první půli diváci nedočkali a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Druhá půle byla o dva góly lepší

Vyrovnané utkání pokračovalo i ve druhém poločase a na první gól se muselo čekat až do sedmdesáté osmé minuty, kdy se po chybě uprostřed hřiště dostal k míči hostující hráč, který krásnou kolmicí našel Filipa Švejdu, který se nemýlil a bylo to 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale pořádnou gólovou šanci si nedokázali vytvořit. V posledních minutách už domácím nezbývalo nic jiného než vytáhnout i své obránce, aby se jim podařilo vstřelit alespoň vyrovnávací gól. Toho v poslední minutě zápasu využil hostující Filip Švejda, který svým druhým gólem zajistil tři důležité body na hřišti Lužan 0:2. Domácí Lužany jsou pořád 4 body od posledního fleku. Žinkovy se výhrou posunuly na druhou příčku v tabulce a na první Chotěšov ztrácí šest bodů.

TJ Sokol Lužany
Petr Rýmus, vedoucí mužstva: „První půlka byla vyrovnaná, možná jsme byli o malinko lepší, ale žádnou šanci jsme nevyužili. Ve druhé půli se jim podařilo dát gól po naší chybě uprostřed hřiště, potom už jsme to otevřeli a v poslední minutě jsme hráli vabank a dostali jsme gól.“

TJ Sokol Žinkovy
Josef Šrámek: „Bylo to vyrovnané utkání, kde jsme dali dva góly až na konci. Domácí si ale nezasloužili prohrát.“

R. Fuchs [-] - L. Janeček [-] , M. Dietl [-] , M. Havránek [-] , T. Kutka [-] , J. Grassl [-] , M. Hořký [-] , M. Rath [-] (82. M. Hřebec [-] ) , M. Toma [-] (82. P. Pecháček [-] ) , I. Kolečkář [-] (68. F. Tykal [-] ) , A. Hajžman [-]

J. Trojánek [-] - T. Oulík [-] , M. Vokurka [-] , D. Niemkiewicz [-] (87. J. Čengery [-] ) , M. Šneberk [-] , T. Hora [-] , Z. Pavlíček [-] (90. J. Šrámek [-] ) , J. Vokurka [-] , F. Švejda [-] , J. Tykvart [-] , J. Doričák [-]

Hráči zápasu: F. Švejda .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Legát Zdeněk - LEŠETICKÝ Josef (N), LIŠKA Roman (N).