12.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Střetnutí dvou soupeřů ze spodní poloviny tabulky přineslo sedm gólů

0

Oba týmy chtěly potvrdit body z minulého kola. Lepší byly Radkovice, které převálcovaly Klášter a nasázely jim šest branek. Zaslouženě si připisují tři body do tabulky.

První poločas v režii Radkovic

Od první minuty mohlo pouhých deset fanoušků sledovat jednoznačný zápas Radkovic, které na nic nečekaly a hned od páté minuty šly do vedení. O první branku utkání se postaral Zdeněk Bultas – tohle jméno si zapamatujte, ještě jej několikrát uvidíte. Hosté z Radkovic byly lepším týmem a vytvářely si i více brankových příležitostí. Po patnácti minutách od prvního gólu se Radkovice trefily znovu a to zásluhou Jakuba Bešty a bylo to 0:2. O další branku se postaral znovu Zdeněk Bultas a svým druhým gólem v zápase zvyšoval vedení na 0:3. Klášteru se nakonec podařilo vstřelit alespoň jednu branku a do šatny snížil stav na 1:3 zásluhou kapitána Tomáše Loukoty. Domácí se dostali gólem znovu do hry a mohli jít na patnáct minut nabrat síly a pokusit se tak ve druhém poločase vyrovnat stav utkání.

Klášteru se nepodařilo navázat na konec první půle a hned po šesti minutách inkasoval

Ve druhé půli se očekával tlak domácího Kláštera, který chytnul gól do šatny v první půli. Žádná zvýšená aktivita však ze strany domácích nebyla a tak se ke slovu zase přihlásili hosté a hned v 51. minutě zvyšoval skóre Kamil Šelep a bylo to 1:4. O tři minuty později se znovu prosadili hosté, když se potřetí v zápase trefil Zdeněk Bultas, který hlavou nasměroval míč naprosto přesně a gólman Kláštera neměl žádnou šanci 1:5. Tento gól definitivně srazil Klášter na kolena a hra se mírně uvolnila. Domácí několikrát vystřídali, ale na obraz hry to nemělo žádný vliv a stále lepším týmem byli Radkovice. Ty se dočkaly ještě jednoho gólu, když se počtvrté v zápase trefil, kdo jiný než Zdeněk Bultas a stanovil tak konečné skóre 1:6 pro Radkovice, které si zaslouženě dokráčely pro tři body.

TJ Sparta Radkovice
Jan Kydlíček, vedoucí mužstva: „Od začátku zápasu jsme měli převahu, vedli jsme 0:3, pak domácí snížili na 1:3, ale ve druhé půli jsme dali zase 3 góly a domácí jsme k ničemu nepustili. V první půli jsme měli tolik šancí, že už mohlo byt rozhodnuté v poločase.“

TJ Klášter
V. Bárta [-] - M. Hora [-] (30. L. Tobrman [-] ) , M. Hnízdil [-] , T. Loukota [-] , M. Dolák [-] (55. M. Suko [-] ) , R. Sedláček [-] , J. Vavřička [-] (35. O. Sedláček [-] ) , T. Pekárek [-] (75. J. Peroutka [-] ) , L. Pelikán [-] , P. Velíšek [-] (60. L. Brož [-] ) , M. Karlík [-]

K. Novotný [-] - M. Brada [-] , L. Vizingr [-] , J. Bešta [-] , K. Šelep [-] , Z. Bultas [-] , M. Hohlberger [-] , P. Vlček [-] , M. Velich [-] , M. Březina [-] (46. J. Bešta [-] ) , F. Březina [-]

ŽK: 41. L. Pelikán , 50. O. Sedláček .
Hráči zápasu: M. Hohlberger , Z. Bultas .
Místo: DVOREC náhradní. Počet diváků: 10. Rozhodčí: Szikszay Ladislav - BALOUN Josef (N), VEIT Karel (N).