13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dobřany si doma poradily s Dvorcem

0

Dobřany se posunuly v tabulce a zimní přestávku přečkají na třetím místě v tabulce. Dvorec je se třemi body nejhorším týmem podzimní části a na zimní přestávku čekal jako na smilování.

Hned od úvodní minuty bylo vidět, kdo bude v utkání favoritem

Padesát diváků se došlo podívat na poslední zápas třináctého kola podzimní části. Domácí hráče uklidnil rychlý gól, který se jim podařilo dát hned v 8. minutě, když se po závaru před bránou trefil Michal Brožík a otevřel skóre na 1:0.  Poté přišlo několik dalších šancí domácích, ale gólem žádná neskončila. Po půl hodině hry hra domácích polevila a začali se do šancí dostávat hosté, ale potvrdili to co, je trápí celý podzim a to je hrozná koncovka. Do konce poločasu už žádný gól nepadl a šlo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Druhá půle přinesla mnoho šancí domácích

Do druhé půle vstoupili domácí s jasným cílem navýšit vedení a uklidnit více hru. To se jim dařilo velmi dobře a zatlačili soupeře na jejich polovinu, ty se ze sevření dostávali velice těžce a hned po patnácti minutách ve druhém poločase se trefil znovu všudypřítomný Michal Brožík, který se trefil podruhé v zápase. Po gólu domácích Dobřan se začalo hrát jen na jednu bránu a šance na straně domácích přibývaly. Hostujícího gólmana několikrát zachránila branková konstrukce a Dvorec mohl být rád, že nedostal v Dobřanech výprask. Domácí potěšili své fanoušky a nedopustili v posledním kole podzimu žádné překvapení. Po výhře 2:0 se Dvorec posunul na třetí příčku v tabulce.

TJ Dobřany
Asistent trenéra: „Začali jsme výborně, měli jsme pět tutovek a dali jsme gól v 8 minutě. Potom jsme trochu polevili a hosté měli několik šancí po chybách Michala Opatrného, ale druhý poločas už jsme je k ničemu nepustili.“

TJ Slavoj Dvorec
Miroslav Dušek: „Soupeř byl v začátku utkání lepším týmem, potom jsme se jim vyrovnali, ale šest šancí jsme bohužel nedali, to nás trápí celý podzim. Ve druhém poločase dal soupeř na 2:0 a pak už si hráli svoji hru a hrálo se jen na jednu bránu. Ještě, že už je konec, budeme to mít velice těžké, je tam už docela velká ztráta na předposledního.“

TJ Dobřany
O. Bouček [-] (46. K. Lang [-] ) - M. Brožík [-] , M. Tušek [-] (65. J. Kraus [-] ) , J. Roubíček [-] , V. Bouček [-] , J. Čimera [-] , M. Skřivan [-] , P. Trdlička [-] , P. Smetana [-] , P. Polívka [-] , M. Opatrný [-]

P. Greguš [-] - L. Trhlík [-] , M. Matějov [-] - O. Košán [-] , J. Terč [-] (66. V. Semerád [-] ) , M. Greguš [-] (71. P. Končel [-] ) , P. Brožovský [-] - M. Dušek [-] (88. Š. Terč [-] ) - J. Kříž [-] (60. A. Vavřička [-] ) , T. Kulhánek [-] (46. J. Končel [-] ) , J. Panc [-]

ŽK: 45. J. Panc , 90. Š. Terč .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Marek Pavel - LOJÍK Václav, ABRAHAM Josef.