13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Radkovice si doma poradily s týmem Kasejovic

50. K. Šelep , 60. K. Šelep - 72. V. Brůha
0

Radkovice chtěly po vysoké výhře z minulého kola 1:6 na hřišti Kláštera potvrdit skvělý výkon a získat tři body i doma. Tam jim přijel silný soupeř z Kasejovic, který dal do dnešního utkání v podzimní části nejvíce gólů a to 41.

Hosté začali zápas otřesně

Na poslední podzimní zápas se přišlo do Radkovic podívat krásných sto diváků. Očekávalo se vyrovnané a bojovné utkání dvou celků ze středu tabulky. Domácí byli od úvodního hvizdu lepším týmem a vytvářeli si více brankových příležitostí, ty však ke gólu nevedly. Potom přišla důležitá chvíle, ve které dostal hostující hráč Jiří Mašek dvě žluté karty během jedné minuty a oslabil tak hostující tým. Hosté začali být v deseti lidech aktivnějším týmem a po faulu v šestnáctce viděl domácí gólman žlutou kartu a kopala se penalta, kterou ale hostující hráč neproměnil. Hra byla vyrovnaná a na hráčích Kasejovic nebylo znát, že hrají jen v deseti. Šance přicházely na obou stranách, ale protože žádný gól nepadl, tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhé půli už se diváci dočkali gólů

Druhý poločas začali i v deseti lidech lépe hosté, ale prvního gólu se dočkaly domácí Radkovice. Poté, co hostující hráče několikrát zlikvidoval svými krásnými zákroky domácí gólman, přišle chvíle domácích, kdy se dvakrát trefil nejlepší hráč Radkovic Kamil Šelep. Nejprve se dostal před hostujícího gólmana a po kličce střílel do prázdné brány a otevřel skóre na 1:0 to se psala 50. minuta. O deset minut později se prosadil podruhé, když hlavou zvyšoval na 2:0. Už to vypadalo, že se hosté v deseti k ničemu nezmůžou, ale v 72. minutě dokázali snížit zásluhou Václava Brůhy, který utekl domácí obraně a prostřelil domácího brankáře 2:1. To už bylo ale z hostující strany vše a postupně jim v oslabení docházely síly. Domácí už si tak zápas pohlídali a vyhráli 2:1. Kasejovice tak odjíždějí s nepořízenou.

TJ Sparta Radkovice
Václav Heřman: „Byly šance na obou stranách, hosté nedali na začátku penaltu a od 12. minuty hráli v deseti, když se nechal vyloučit po dvou žlutých jejich hráč. Poločas byl 0:0 a ve druhé půli se trefil dvakrát náš nejlepší hráč Kamil Šelep a pak jsme dostali gól na 2:1. Hodně nás podržel náš gólman, protože hosté byli dobří i v deseti a měli několik šancí.“

TJ Sokol Kasejovice
Martin Škyrta, trenér: „Od dvanácté minuty jsme hráli v deseti, ale i tak jsme si vytvořili několik šancí, kopali jsme penaltu, kterou jsme ale neproměnili, to bylo v prvním poločase. Ve druhé půlce jsme postupně přebírali iniciativu, ale jejich gólman domácí hodně podržel a naše hráče vychytal. Nakonec jsme prohráli 2:1.“

K. Novotný [-] - M. Brada [-] , J. Horský [-] , J. Bešta [-] , K. Šelep [-] (82. J. Janeček [-] ) , Z. Bultas [-] (77. P. Sikyta [-] ) , M. Hohlberger [-] , P. Vlček [-] , M. Velich [-] , M. Březina [-] , F. Březina [-]

M. Svoboda [-] - J. Mašek [-] , M. Chára [-] , M. Fiala [-] , J. Kopáček [-] - J. Mašek [-] , T. Klíma [-] (82. K. Horal [-] ) - M. Škyrta [-] - V. Brůha [-] , P. Pružinec [-] (68. V. Drnek [-] ) , R. Kába [-]

ŽK: 19. K. Novotný , 34. J. Horský , 65. M. Brada , 83. J. Janeček , 87. P. Vlček - 14. J. Kopáček , 70. J. Mašek , 76. V. Drnek . ČK: 15. J. Kopáček .
Místo: Tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Legát Zdeněk - VEIT Karel (N), CHÁRA Zdeněk (N).