4.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Oslabené Buškovice neměly v Holedeči šanci

15. V. Vrabec , 26. R. Loos (p.) , 30. J. Sitár , 56. J. Sitár (p.) - 77. V. Troch (p.)
0

Mužstvo z Buškovice přijelo do Holedeče oslabené, toho domácí využili a rozhodli zápas už v prvním poločase.

Jasná převaha domácích

V Holedeči se střetla mužstva z dolních pater tabulky. Buškovičtí přijeli bez svých opor a v průběhu zápasu to bylo hodně znát. Už v 15. minutě šli domácí do vedení brankou Václava Vrabce. Ve 26. a 30. minutě navýšili holedečtí skóre o další dvě branky, které vstřelili Radek Loos z penalty a Jakub Sitár. Do konce poločasu se poté už nikdo střelecky neprosadil.

Tlak hostí přinesl jen jednu branku

Do druhého poločasu nastoupili buškovičtí v lepším světle. Jejich hra se zlepšila a vytvářeli si brankové příležitosti, které se jim nepodařilo proměnit. Naopak v 56. minutě byl proti nim nařízen pokutový kop, který proměnil Jakub Sitár. Tahle situace buškovické vyburcovala a po velkém tlaku se jim také podařilo vybojovat penaltu, ze které snížil Vít Troch na konečných 4:1 pro domácí.

TJ Sokol Holedeč
Oldřich Malý (vedoucí týmu TJ Baník Buškovice): Utkání se nám v prvním poločase nepovedlo. Ve druhém jsem zabojovali, ale už jsme jen snížili nepříznivý stav.

V. Kopřiva [-] - P. Švec [-] , I. Kubeš [-] , K. Slavík [-] - J. Hanzal [-] (63. M. Šulc [-] ) , V. Vrabec [-] , R. Loos [-] - J. Fros [-] , J. Sitár [-] - M. Vintr [-] , M. Štros [-] (57. D. Dvořák [-] )

TJ Baník Buškovice
L. Schejbal [-] - L. Bela [-] , O. Malý [-] , M. Uldrich [-] - M. Kováč [-] , J. Kolář [-] , P. Hurt [-] (46. V. Troch [-] ) , P. Kasman [-] - D. Lokajíček [-] , M. Filip [-] - P. Švihlík [-]

ŽK: 76. R. Loos , 84. K. Slavík - 27. L. Schejbal , 55. O. Malý , 74. M. Filip .
Hráči zápasu: M. Kováč , J. Kolář .
Místo: Holedeč. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Bechynský Tomáš - JÍRAVA Aleš (N), KRÁL Petr (N).