--

Hlavno si vyšláplo na Kosořice

51. V. Toman , 59. V. Toman - 83. M. Adámek
0

Ačkoli měli fotbalisté Hlavna za sebou v nohách páteční dohrávku a hosté z Koosořic mohli mít čerstvé síly díky tomu, že dohrávku "předehráli" už ve středu, dokázali domácí fotbalisté z Kostelního Hlavna proti Kosořicím naplno bodovat.

Kosořice vstoupily do utkání aktivněji, ale první výraznější šanci si vytvořili v deváté minutě domácí, když sólo Zvoníčka musel likvidovat až Kraus. Na druhé straně kryl pro zmněnu Musil střelu Zvoníčka. Po dvaceti minutách ale domácí hodně přidali, a hosté tak museli likvidovat mnoho šancí. Ve třiadvacáté minutě odcentroval před hostující bránu Pavel Sůra, ale tam šanci likvidoval hostující Batala. Když pak neměly gólové parametry ani střely Tomana a Pavla Sůry, ale ani Krause z hostujícího mužstva, odcházelo se po čtyřiceti pěti minutách do kabin za bezbrankového stavu.

V stup do druhého poločasu se povedl domácímu Kostelnímu Hlavnu. V jednapadesáté minutě totiž domácí vyslali po chybě Kosořic ve středu hřiště do šance Vojtěcha Tomana, který zakončil přesně - 1:0. O osm minut později se pak domácí radovali znovu, když rozhodčí Kožej možná přehlédl v pokutovém území faul Malíka a nařídil pokutový kop za skluz Štechera. Ten Vojtěch Toman s přehledem proměnil - 2:0. V dalších minutách se utkání hodně přiostřilo. Hostům se povedlo už jen snížit, když si o 83. minutě naběhl na centr Martin Adámek, který přesnou hlavičkou snížil na konečných 2:1.

Hráč utkání: Vojtěch Toman

TJ ZD Kostelní Hlavno
Josef Zalabák (Kostelní Hlavno): "Z naši strany to byl povedený zápas. Byly tam nějaké sporné momenty, ale to se stává, myslím, že jsme byli ale mírně lepší. Asi nám pomohlo štěstí."

V. Musil [-] - L. Mikšovský [-] (77. J. Hanuš [-] ) , M. Pokorný [-] (35. K. Sůra [-] ) , L. Hlaváček [-] , J. Žďárský [-] - P. Rambousek [-] , P. Sůra [-] , J. Novák [-] (46. R. Srnec [-] ) , M. Bůžek [-] - V. Toman [-] , P. Zvoníček [-]