7.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Brňany potvrzují roli favorita a dokázali vyhrát 1:0

0

Roudnice přívitala na své půdě těžké Brňany, které se chtěli vrátit do čela tabulky a to by se jim povedlo v případě výhry.

Velmi dobrý výkon Roudnice zaskočil Brňany

Do zápasu lépe vykročili domácí a svého soupeře viditelně přehrávali a dostaváli se do mnoha útočných akcí. V 9. minutě se pokoušel o střelu domácí Procházka, ale nedokázal usměrnit míč do brány. Poté přišla další akce v 18. minutě a to po centru domácích se zkoušel prosadit znovu Procházka, ale hostující brankář si se střelou dokázal poradit. Brňany se stále nedokázali vymanit z tlaku a zbytečně ztráceli míče. Ve 31. minutě byla k vidění moc pěkná střela Aleše Jansy, ale hostující brankář Liška předvedl velmi dobrý zákrok. Poté přišla ojedinělá akce Brňan v prvním poločase, kdy se individuálně zkoušel prosadit Jan Bauer a to se mu povedlo náramně a tváří v tvář brankáři otevřel stav utkání na 0:1. Roudnice se stále snažila vstřelit branku, ale narážela často na velmi dobrou obranu a především na skvělý výkon brankáře Lišky. O střelu se ve 42. minutě pokoušel znovu Aleš Jansa, ale ani tentokrát nevyzrál na brankáře Lišku. První půle již nic zajímavého nepřinesla a hosté vedli 1:0.

Dobývání Brňanské brány nebylo úspěšné

Roudnice nastoupila i do druhého poločasu aktivněji a snažila se brzy otevřít skóre. V 51. minutě měl velkou šanci Aleš Jansa, ale v poslední chvíli přišel o míč. Brňany se snažili hrát především na jistotu a nakopávat dlouhé míče, ale ani to jim nepřineslo brankové příležitosti. Aktivnější byli stále domácí hráči a svého soupeře rozhodně přehrávali, ale stále se nedokázali dostat do vyložené šance a překonat brankáře Lišku. Další pokus přišel v 73. minutě, kdy se po centru snažil prosadit Martin Poláček, ale nedokázal míč správně trefit. Zápas se hrál především před bránou Brňan, ovšem žádné velké šance to nepřinášelo a když se ani v 85. minutě neprosadil Aleš Jansa, skončil stav utkání 0:1.

ČFK Brňany
Ladislav Pražan( trenér Brňan): "Dneska jsme rozhodně nebyli lepší týmem a Roudnice nás zaskočila svojí aktivitou. Podržel nás brankář Liška a pěkně to individuálně vyřešil Jan Bauer"

SK Roudnice nad Labem
M. Vlček [-] - L. Procházka [-] (86. M. Vilánek [-] ) , M. Poláček [-] , M. Sochůrek [-] , A. Jansa [-] , L. Půčala [-] , P. Vaněk [-] , V. Srp [-] , O. Michalík [-] , M. Vecko [-] , Z. Skokan [-]

ČFK Brňany
J. Liška [-] - L. Štekl [-] (46. R. Prošek [-] ) , J. Zázvorka [-] , J. Bauer [-] , M. Kovář [-] , M. Pácl [-] (88. J. Dudek [-] ) , S. Mareda [-] , R. Krejza [-] , V. Živec [-] , M. Štekl [-] , J. Závada [-]

ŽK: 27. O. Michalík - 52. R. Krejza , 85. J. Liška .
Místo: Roudnice. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Bartůněk Milan - GAUBE Jan, ŠÍMA Jan.