Bartůněk Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velké Žernoseky - Milešov 1:5 (0:3) 11.11. 14:00 -
Vrbice-Vetlá - Židovice 1:0p. (0:0) 11.11. 11:00 -
Račiněves - Předonín 0:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Budyně - Podlusky 3:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Zahořany - Podsedice 2:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Velké Žernoseky - Třebenice 6:0 (3:0) 21.10. 15:30 -
Podlusky - Ploskovice 8:1 (5:1) 08.10. 16:00 -
Býčkovice - Lounky-Chodouny 6:4 (5:2) 07.10. 16:00 -
Křesín - Milešov 1:3 (0:1) 10.06. 16:00 -
Černiv - Libochovice 7:1 (4:0) 03.06. 17:00 -
Bříza - Straškov 0:4 (0:1) 03.06. 10:30 -
Býčkovice - Černiv 1:6 (0:2) 13.05. 17:00 -
Rovné B - Lounky-Chodouny 3:2 (2:1) 30.04. 17:00 -
Budyně - Rovné 3:8 (0:2) 22.04. 17:00 -
Střížovice - Bechlín B 6:3 (3:2) 22.04. 14:00 -
Malé Žernoseky - Milešov 3:10 (2:6) 15.04. 16:30 -
Čížkovice - Milešov 1:2 (0:1) 01.04. 16:30 -
Straškov - Mšené lázně 3:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Hoštka - Rovné 2:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Bechlín B - Vrbice-Vetlá 2:3p. (0:1) 23.10. 15:30 -
Polepy - Předonín zrušen -
Bechlín - Travčice 1:2p. (1:1) 22.10. 15:30 -
Úpohlavy - Vchynice 0:4 (0:0) 16.10. 15:30 -
Libochovice - Úštěk 1:9 (0:4) 15.10. 15:30 -
Předonín - Kleneč 1:5 (1:3) 24.09. 16:30 -
Mšené lázně B - Vrbice-Vetlá 5:2 (2:2) 24.09. 13:30 -
Lukavec - Černiv 3:2 (2:1) 17.09. 16:30 -
Podbradec - Mšené lázně B 0:10 (0:3) 04.09. 17:00 -
Hoštka - Žitenice 2:5 (0:3) 03.09. 17:00 -
Předonín - Mšené lázně 0:9 (0:4) 28.08. 17:00 -
Budyně - Úštěk 0:7 (0:3) 27.08. 17:00 -
Prackovice - Úpohlavy 1:2p. (0:1) 11.06. 17:00 -
Bohušovice - Hostovice 3:7 (2:3) 11.06. 13:30 -
Lovečkovice - FK Třeboutice 3:0 kont. (0:1) 05.06. 17:00 -
Hoštka - Liběšice B 11:1 (7:0) 28.05. 17:00 -
Kostomlaty - Podlusky 2:1 (1:1) 15.05. 17:00 -
Rovné - Malé Žernoseky 4:1 (1:0) 30.04. 17:00 -
Dušníky B - Podlusky 3:5 (2:2) 30.04. 14:00 -
Úpohlavy - Ploskovice 0:3 (0:2) 17.04. 17:00 -
Velké Žernoseky - Býčkovice 1:3 (1:2) 16.04. 17:00 -
Budyně B - Lovečkovice 2:3p. (1:0) 10.04. 16:30 -
Dušníky - Žitenice 7:0 (3:0) 09.04. 16:30 -
Malé Žernoseky - Brňany 2:3p. (0:0) 26.03. 15:00 -
Černiv - Libochovice 7:1 (3:1) 20.11. 14:00 -
Bechlín B - Podlusky 0:3 (0:2) 07.11. 14:00 -
Vědomice - Mšené lázně 2:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Ploskovice - Radovesice 2:3 (2:1) 31.10. 14:30 -
Úštěk - Rovné 3:1 (2:1) 30.10. 14:30 -
Ploskovice - Křesín 1:4 (1:2) 17.10. 16:00 -
Kostomlaty - Dušníky B 0:5 (0:2) 10.10. 16:00