--

--

V dohrávce udolaly Kosořice Krnsko

0

V dohrávce šestnáctého kola okresního přeboru, které bylo odloženo pro nepříznivé počasí, vyzvaly Kosořice na domácím hřišti fotbalisty Krsnka. Utkání, které sledovalo třiapadesát diváků rozhodla jediná branka z 58. minuty.

Hosté z Krnska do utkání vstoupili aktivněji a domácí brankář si musel už ve třetí minutě připravit dva dobré zákroky, když nejdříve zlikvidoval pokus Davida Šotky, a poté i Tomáše Hötzela. Po úvodní, nepříliš kvalitní desetiminutovce ze strany Kosořic, se chytili i domácí fotbalisté, kteří se později na hřišti ujali větší aktivity a byli i nebezpečnější. Těm se povedlo dát i první branku v utkání z kopačky Macháče, ale gól nemohl být uznán kvůli ofsajdu. Poté nastřelil Malík po Batalově centru brankovou konstrukci Novákovy brány. V devětadvacáté minutě si pak Macháč vyskočil na Kučerův centr, ale Novák v bráně Krnska jeho pokus skvěle zneškodnil. Další vzrušení přišlo až v závěru poločasu, kdy se opět dostali do šance domácí fotbalisté, ale poločas nakonec skončil bez branek.

Druhý poločas pokračoval v neproměňování šancí ze strany domácích fotbalistů. Stav utkání se změnil až po necelé hodině hry, když v 58. minutě hostující brankář odkopl míč před nabíhajícím Sedláčkem pouze k Antonínu Fingerhutovi, který napálil míč do odkryté brány - 1:0! I v dalších minutách měli domácí navrch, a hosté se před bránu Krause téměř nedostávali. Jelikož ale Kosořice žádnou ze svých mnoha šancí nedokázaly proměnit v gól, skončilo utkání nejtěsnějším jednogólovým vítězstvím.

Hráč utkání: Antonín Fingerhut