2.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

Střet dvou nováčku vyšel lépe pro Libědice

25. F. Bíža , 50. F. Bíža , 73. F. Bíža , 80. R. Kováč - 35. M. Kučera , 63. M. Kučera , 78. S. De , 83. M. Haba
0

Utkání Libědic s Kláštereckou Jesení bylo velmi produktivní na góly. Mohlo jich být více, ale hráči na obou stranách nedokázali proměnit vyložené šance. Za remízového stavu se šlo do penalt, v nich kralovaly Libědice.

Spoustu zahozených šancí

Po vyrovnaném úvodu utkání měli domácí slabší pětiminutovku, kdy nabídli hostům hned tři brejky za sebou, ve kterých se řítil útočník sám na brankáře. Pro Libědice se štěstím dvakrát na poslední chvíli zachránil skvěle hrající Michal Šinágl a poté ještě jednou domácí gólman. I zde se potvrdilo pravidlo "Nedáš, dostaneš", kdy po dlouhém autu do vápna míč propadl k Františku Bížovi a ten dával na 1:0. V průměrném prvním poločase diváci viděli ještě několik zahozených šancí z obou stran. Jeseni se podařilo přeci jen do konce první půle vyrovnat na 1:1, když se prosadil Miroslav Kučera.

Penaltový rozstřel pro Libědice

Ve druhém poločase už byli hráči na obou stranách produktivnější, kdy padlo celkem šest branek. Domácí Libědice vždy o branku odskočili, ale hostům se pokaždé podařilo vyrovnat. Mezi střelce u domácích se ještě dvakrát zapsal František Bíža a jeden gól dával i Radek Kováč. U hostů to pak byl v 63.minutě Miroslav Kučera, v 78.minutě Josef De Stefanis a v 83.minutě Martin Haba. Utkání spravedlivě skončilo 4:4 a šlo se do penalt, kde byli úspešnější Libědice, kdy jejich gólman dvě penalty hostů chytil.

SK Libědice
Milan Hladík (hráč SK Libědice): Utkání se pro nás vyvíjelo dobře, škoda zahozených šancí a zbytečně obdržených branek. Jsme rádi alespoň za konečnou výhru v penaltách, kde nás podržel gólman Jakub Přenosil.