12.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2015-2016

--

Z počátku vyrovnaný zápas nakonec jednoznačně pro favorita z Dolního Újezda

63. K. Pecivál (p.) - 50. R. Vanat , 59. R. Vanat , 76. R. Kroulík
0

Utkání začlo vyrovnaně. První poločas skončil dokonce bezbrankovou remízou. Zápas rozhodl až střídající hráč Dolního Újezda.

Vyrovnaná první půle skončila bezbrankovou remízou

V tomto kole se střetly týmy Dolního Újezda, který okupuje tým z čela ligy a na druhé straně tým z opačného konce tabulky, mužstvo Sokola Horního Jelení. Utkání bylo mimořádně vyrovnané. První poločas byl z hlediska statistik zcela prázdný. Krom toho, že nepadla ani jedna branka se hrálo i velmi slušně, a tak rozhodčí nemusel ani vytahovat karty.

Střídající Vanat rozhodl zápas

Pět minut po začátku druhé půle se hosté z Dolního Újezda ujali vedení.  Přesný centra našel Radka Vanata a Dolní Újezd vedl 1:0. Ten samý hráč přidal za necelých deset minut další branku. Brankáři Horního Jelení, Michaelu Hrdému nadskočil míč při malé domů nad nohu, Vanat toho využil a doklepával do zcela prázdné branky. To Horní Jelení zlomilo. Za čtyři minuty sice snížil z odpískaného pokutového kopu Kamil Pecivál, ale hru až příliš otevřeli a zbytečně riskovali. Jejich vabank hru potrestal v 76. minutě Kroulík a Horní Jelení se již na moc nezmohlo. Po jedenácti odehraných kolech tak zůstávají poslední, naopak jejich soupeř se dostal na třetí příčku A. třídy.

AFK Horní Jelení
M. Hrdý [-] - R. Hendrych [-] , J. Čermák [-] - J. Velinský [-] , T. Michálek [-] , L. Mile [-] - M. Roček [-] , Š. Rejnuš [-] , J. Martinec [-] (83. D. Vik [-] ) , D. Mrštík [-] (57. K. Pecivál [-] ) , T. Kabeláč [-]

TJ Sokol Dolní Újezd
M. Janecký [-] - J. Vomáčka [-] , P. Frank [-] , J. Pešina [-] - R. Kroulík [-] , M. Brůna [-] , P. Fulík [-] - I. Holec [-] (90. J. Chadima [-] ) , M. Frňka [-] (40. R. Vanat [-] ) , D. Kabrhel [-] - J. Čejka [-]

ŽK: 80. D. Kabrhel .
Hráči zápasu: K. Pecivál - R. Vanat .
Místo: tráva. Počet diváků: 160. Rozhodčí: Čad Jiří - BEDNÁŘ František, BEDNÁŘ František.