6.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

Přestřelka skončila šťastněji pro Tanvald

31. T. Novák , 37. P. Volek , 70. M. Ševic (vl.) , 80. H. Kubín - 1. J. Pohl , 4. J. Svoboda , 22. L. Tolvaj , 35. J. Svoboda , 51. L. Tolvaj , 71. J. Pohl
0

V 6. kole Okresního přeboru se proti domácí Malé Skále postavila Jiskra Tanvald, oba týmy jsou vyrovnané, a proto se již od počátku čekalo těžké utkání.

Rychlé branky Tanvaldu rozhodly

Hosté začali hru aktivněji a již v první minutě se dostali do vedení po brance Pohla, domácí Malá Skála se ještě ani nevzpamatovala a už prohrávala o dvě branky, když se prosadil ve 4. minutě Svoboda. Poté se pomalu do hry začala dostávat i Malá Skála, ale brankově se prosadit nedokázala. Naopak hosté se dočkali třetí branky do sítě Malé Skály, kterou vstřelil Tolvaj. Ve 31. minutě se konečně dočkali i domácí, branku vstřelil Novák, ale bohužel pro ně o 4 minuty později znovu udeřili hosté, když svůj druhý gól přidal Svoboda. Ve 37. minutě došlo znovu ke snížení náskoku hostí, když se za Malou Skálu prosadil Volek. Tento stav skončil až do konce prvního poločas, tedy 2:4.

Neproměněná penalta domácích

Hned na úvod druhého poločasu domácí měli výhodu pokutového kopu, bohužel pro ně penaltu nedokázali proměnit a tak stav zůstal 2:4 pro hosty. Naopak v 51. minutě se hostům povedlo přidat další branku, znovu pálil Tolvaj. Po vlastní brance Ševice v 70. minutě se domácí znovu dotáhli na rozdíl dvou branek, ale v 71. minutě přidal svojí druhou branku Pohl a opět zvýšil náskok Tanvaldu. Na konečných 4:6 upravoval legendární Heřman Kubín, který si aktuálně doléčil zranění achillovy šlachy. Utkání odpískal sudí Krupa.

SK Malá Skála
Trenér SK Malá Skála: Pro diváky to bylo atraktivní utkání ve kterém padlo 10 branek. Začátek utkání náš tým nezvládl. Druhý poločas jsme přimáčkli soupeře, ale Tanvald proměňoval protiútoky.

R. Havelka [-] - R. Rulec [-] , Z. Cafourek [-] , Z. Kotrba [-] , J. Kotrba [-] , S. Polcer [-] (46. R. Brožek [-] ) , J. Šťastný [-] , L. Kopecký [-] , P. Volek [-] , P. Nikodým [-] , T. Novák [-]

TJ Jiskra Tanvald
J. Burianek [-] - A. Koželuh [-] , M. Ševic [-] , T. Hulap [-] (70. P. Doleček [-] ) - R. Horváth [-] , R. Borski [-] , T. Lorenc [-] , J. Pohl [-] - L. Tolvaj [-] , J. Svoboda [-] - M. Ducháček [-]

ŽK: 33. J. Pohl , 45. M. Ševic .
Místo: tráva. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Krupa Jan - SAJEWICZ Jan, PLÁTKOVÁ Andrea.