9.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Radčice doma zdolaly Jenišovice B

0

V 9. kole Okresního přeboru hostily Radčice rezervu z Jenišovic. Radčice těžké utkání zvládly a mohou tak slavit zisk cenných tří bodů.

Poklidný první poločas

První poločas se odehrával v klidném tempu, na hře bylo vidět spousta nepřesností a první poločas byl chudý na brankové příležitosti. Mírnou převahu projevovali domácí, kteří ji dokázali zúžitokovat v 38. minutě, když se do šance dostal Daniel Strnad a míč uklidil do sítě za záda brankáře Suchardy. Hosté se ještě před poločasem hnali za vyrovnáním, to se ale nekonalo, a tak první poločas ukončil hvizd rozhodčího.

Domácí si výsledek pohlídali

Druhý poločas se domácí snažili rozehrát klidněji a zbytečně nedávat příležitosti hostům, to se jim vcelku dařilo a hosté se příliš do zakončení nedostávali. Na Jenišovicích byla znát vůle jít si za otočením výsledku, skvělá defenzíva domácích jim to však nedovolila. Další změna skóre přišla až v 82. minutě, kdy Strnad definitivně rozhodl průběh zápasu a zpečetil vítězství domácích 2:0. Zápas odpískal sudí Linhart.

TJ SOKOL Radčice
Lukáš Dlouhý (hráč): Výhra nad Jenišovicemi je pro nás důležitá. Byl to vypjatý zápas až do konce, ale my jsme to zvládli a i ta oslava po zápase je o to hezčí.

T. Řehák [-] - V. Novák [-] , T. Slováček [-] , J. Jiránek [-] (70. L. Dlouhý [-] ) , J. Havlíček [-] (46. J. Petr [-] ) , P. Hádek [-] , M. Dudáš [-] (54. M. Sůva [-] ) , D. Strnad [-] , F. Řehák [-] , D. Maleček [-] , D. Svoboda [-]

FC Jenišovice B
L. Sucharda [-] - J. Beránek [-] (60. V. Rosenbaum [-] ) , P. Kočí [-] - J. Strnad [-] - M. Prkno [-] , M. Schmidt [-] , F. Hanuš [-] , O. Vodháněl [-] , S. Strnad [-] , A. Aron [-] , M. Imlauf [-]

ŽK: 50. F. Řehák - 44. O. Vodháněl .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Linhart Petr - VASKO Ivan, KAFKA František.