1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Okna na penalty zdolaly soupeře

0

Hráči domácího celku byly lépe umístěni, než hosté. Navíc byli doma, takže favorit byl jasný. Také se i naplnil, jenže až na pokutové kopy, ve kterých hosté selhali. Domácí tak slaví závěr podzimu výhrou...

Remízový poločas

Už v první minutě otevřel skóre utkání Mádl Petr, což je kapitán Oken. Hosté, ale příliš nezaháleli a dokázali za pár minut odpovědět srovnáním. Minuta 10., znamenala pro Marka Charouzka první gól hostů. Ve 20. minutě posílal domácí do vedení Josef Salač a utkání tak probíhalo za stavu 2:1. Hosté, ovšem opět srovnali a to v poslední minutě poločasu. Postaral se o to Jaroslav Novák a Tuhaň tak znovu vyrovnala. Poločas poté skončil za nerozhodného stavu 2:2

Bez branek, až na penalty

Tento poločas jsme neměli možnost shldnout něco zajímavého, natoš pořádnou porci branek, které by o osudu utkání rozhodly. Týmy nedokázaly proměnit své další šance a právě proto, se muselo jít do penalt. Ty nakonec rozhodli ve svůj prospěch hráči domácích, kteří je uhráli v poměru 4:3. Domácí tak v posledním ligovém utkání toho roku vítězí v konečném výsledku 3:2. Hosté odjíždějí jen s jedním bodem.

TJ Okna
M. Grolmus [-] - M. Zlatník [-] , T. Vávra [-] , P. Vlasák [-] , J. Zeman [-] - P. Heptner [-] , P. Mádl [-] , M. Henc [-] , D. Svoboda [-] - J. Salač [-] , V. Mojžíš [-]

TJ Sokol Tuhaň
P. Heřmánek [-] - M. Charouzek [-] , F. Hanuš [-] (60. J. Dufek [-] ) , V. Krs [-] (75. T. Vodráška [-] ) , M. Krejčí [-] , J. Černý [-] , M. Bačovský [-] , R. Chlumecký [-] , M. Beneš [-] , J. Novák [-] , V. Dufek [-]

ŽK: 75. J. Zeman .
Místo: Okna. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Jankech Pavel - FOLK Miroslav, VOLF Pavel.