1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Oldřichov na Novinách naprosto propadl

0

Domácí vysoce smetli hostující celek z Oldřichova, který se upřímně řečeno moc nepředvedl. Byly to Noviny, kdo ze zápasu vytěžili maximum a proto slaví závěr podzimní sezóny s výhrou na svém kontě...

První půle byla ze strany hostů katastrofa

Hosté se dnes zřejmě dobře nevyspali, protože jejich hra byla prý jedna z nejhorších za poslední roky. Hráči hostů působili zmateně a dnes jim to skutečně nešlo. Naopak Novinám toho spadlo do brány dost. Za pět minut dokonce nasázeli soupeři hned čtyři branky a vlastně už tehdy rozhodli o zápase. První branka ve 32. minutě z kopaček Žaloudka Břetislava. Ten druhý a třetí přišel z továrny jménem Foubík Vít, který se trefil ve 34. a 36. minutě. Ve 37. minutě dovršil onu gólovou pětiminutovku znovu Žaloudek Břetislav a hosté měli, nad čím přemýšlet.

Hosté pokračovali ve špatném výkonu

Hned z kraje se trefil Novotný Miroslav5:0 bylo skutečně špatné skóre pro hosty. Druhou půli chtěli hosté jistě změnit, protože doposud nic moc. To se jim možná i trochu podařilo, při brance Martina Satranského, který ji vsítil v 51. minutě, jenže, ani po tomto gólu se hra příliš nezlepšila a domácí tak dále hráli to své. Branka už nepřišla a do konce poločasu jsme již nic zajímavého, kromě hrůzostrašné hry domácích, neviděli.

TJ Noviny pod Ralskem
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Já jsem očekával, že bychom zde mohli něco udělat, protože minulý týden zahráli naši dobře. Tenhle zápas byl ovšem velkým zklamáním. To, co jsme dnes viděli na hřišti, nemělo s fotbalem nic společného. Téměř většina hráčů selhala, bohužel.“

R. Bukovec [-] - J. Plíva [-] , V. Foubík [-] , B. Žaloudek [-] , M. Novotný [-] , J. Sukovatý [-] , R. Okénko [-] , J. Jablonský [-] , M. Pavelka [-] , J. Švimberský [-] , R. Heidrich [-]

TJ Jiskra Nový Oldřichov
V. Nemlein [-] - O. Vitouš [-] , Z. Veselý [-] , P. Věchet [-] , P. Nemlein [-] , F. Jonáš [-] , J. Šrédl [-] , J. Dvoram [-] , M. Semerád [-] , P. Sedláček [-] , M. Satranský [-]

Hráči zápasu: V. Foubík , B. Žaloudek .
Místo: Noviny. Počet diváků: 68. Rozhodčí: Táborský Josef - ŘEZÁČ Josef, MAREK Zdenek.