13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Kunratice potvrdili roli favorita

56. J. Fanta , 65. J. Linger , 69. P. Kadlec - 21. L. Kýček , 46. J. Beneš
0

Doma jsou Kunratice relativně silné a poznali to i Lokotští. Jejich papírové předpoklady byly nižší, než na opačné straně. Role favorita tak byla určena správně, když domácí zvítězili, byť jen o branku...

První půli vyhráli hosté

Hosté z České Lípy věděli, že tohle bude hodně složité utkání. I tak se ale jako první radovali z branky, to když ve 21. minutě skóroval Ladislav Kýček, který tak nečekaně poslal hosty do vedení. První půle nám bohužel nabídla jen tento gól a nic zásadního se ani vlastně už nestalo. Poločas se spíše dohrával a i proto se celky, po odpískání pauzy, stěhovali zpět do šaten za stavu 0:1 pro Lokotku béčko.

Domácí oslnili obratem

Hned v úvodu byla na světě další pohroma pro domácí. Penalta pro hosty v podání Jiřího Beneše skončila brankou na 2:0. To byla pro domácí docela sprcha, ale ničeho se nezalekli. Věděli, že ještě nic není ztraceno a času pozatím dost. Netrvalo to dlouho a v 56. minutě snižoval Jiří Fanta. Na 2:2, za dalších deset minut, srovnával Jakub Linger a domácí již byli o poznání klidnější. Nakonec na hosty zřejmě dolehla únava, za kterou mohl počet jejich hráčů v poli, kteří přijeli jen v deseti. Na 3:2 otáčel Kadlec Pavel a obrat byl dokonán. Domácí tedy otočili stav utkání a radují se z domácí výhry v poměru 3:2.

SK Kunratice u Cvikova
P. Ježek [-] - P. Haman [-] , J. Linger [-] , R. Bobelák [-] , F. Trč [-] , M. Žák [-] - J. Fanta [-] , J. Til [-] (82. L. Grežďo [-] ) , D. Jackl [-] , S. Klodner [-] - P. Kadlec [-] -

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] - L. Kýček [-] , J. Šindelář [-] , Z. Rajšner [-] , M. Pelc [-] , V. Novotný [-] , V. Horáček [-] , P. Čihák [-] , M. Denk [-] , J. Beneš [-]

ŽK: 8. P. Haman , 75. M. Žák - 39. M. Denk , 66. M. Pelc , 83. V. Horáček .
Místo: Kunratice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hejl Štěpán - ŘEZÁČ Josef, ŠPÁTA Vladimír.