13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Další překvapení, Brniště doma padlo

0

Do Brniště přijela Okna a vědělo se, že tohle může být jeden z těch vyrovnanějších zápasů. Domácí půda trochu nahrávala celku z Brniště, i přes to se ale hosté nezalekli a domácí pořádně překvapili...

Poločas o jediné brance

Do zápasu nasoupili lépe domácí. Dokázali si v úvodu připravit více šancí, jenže každá z nich postrádala efektivnost v zakončení. Okna se ale ničeho nezalekla a věděla, že na domácí mají. Snažili se o nátlak a místy jim to vycházelo s přehledem, a dokázali si vypracovat i branku, to když se prosadil Horecký Čeněk, který tak poslal své hráče do šatny, s psychlogickou výhodou i s výhodou lepšího skóre. Konec půle za stavu 0:1.

Hosté zápas dohráli vítězně

Hosté začali druhou půli aktivně. Na domácí vyvíjeli enormní tlak, a po první polovinu půle byli jasně lepším celkem. Nakonec z toho vydolovali i branku. Opět se prosadil Horecký Čeněk, který se do tabulky střelců zapsal v 66. minutě. Jeho branka padla po protiútoku domácích. Poté se hra relativně vyrovnala a domácí nechtěli přijít o body, ještě ke všemu na své půdě. Bohužel jim opět nevycházelo zakončení a především díky tomu, se v zápase radovali hlavně hosté, kteří tak berou plný počet. Konec utkání za celkového stavu 0:2 pro hosty z Oken.

FK Brniště
Milan Trégl (brankář Brniště): „Očekávali jsme samozřejmě tři body, hráli jsme totiž doma. Nakonec jsme velice zklamaní, protože jsme nehráli zrovna dobře. Nebyli jsme schopni skórovat, natož zvítězit. Máme na sobě zřejmě nějakou tu deku.“

TJ Okna
Michal Grolmus (brankář Oken): „Čekali jsme, že urveme body. Minule vyhráli oni a tak jsme jim to chtěli vrátit. Nakonec jsme to odehráli docela dobře a za výsledek jsme rádi. Brniště dnes bylo špatné v koncovce a i to rozhodlo o našem vítězství.“

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Luft [-] , P. Gutkais [-] , D. Luft [-] - P. Kopecký [-] (46. P. Luft [-] ) , O. Stand [-] - J. Kvasnička [-] , P. Luft [-] - V. Srba [-] , J. Kuběna [-] , J. Löbl [-]

TJ Okna
M. Grolmus [-] - M. Zlatník [-] , P. Halgaš [-] , D. Svoboda [-] - P. Vlasák [-] (60. J. Svárovský [-] ) , P. Mádl [-] (83. J. Zeman [-] ) , M. Henc [-] , P. Heptner [-] - V. Mojžíš [-] (89. L. Novotný [-] ) , J. Salač [-] - Č. Horecký [-]

ŽK: 35. P. Luft , 76. O. Stand , 78. D. Luft , 89. P. Luft - 19. P. Halgaš , 78. Č. Horecký .
Hráči zápasu: Č. Horecký , P. Mádl .
Místo: V.Grunov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Kapoun Karel - ĎÖRĎ Mário, KUTÍLEK Martin.