15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice doma rozstřílela hosty vysokým rozdílem

0

Hosté asi nepředpokládali, že z Dubnice odjedou s takovým výpraskem. Nicméně na hřiště vstoupili v deseti a už zde byl problém na světě. Domácí si smlsli a nadělili soupeři deset branek...

Tři branky a šmitec

Hosté dnes měli prostě pech. Dubnice byla v náladě a to je na jejich hřišti vždy problém. Již ve 3. minutě se prosadil Lukáš Lukeš a zápas tak začal naznačovat další průběh. V 7. minutě to už bylo 2:0 a zasloužil se o to Jakub Závodský. Domácí naprosto ovládali hřiště a soupeře vlastně ani k ničemu pořádnému nepouštěli. Před poločasem se ještě prosadil Marcel Novák. Ve 24. minutě zaznamenal první branku a do šaten se tedy odešlo za stavu 3:0.

Dovršení brankových hodů

I tahle půle znamenala pro hosty problémy. Ve 49. minutě střílel opět Marcel Novák askóre bylo už 4:0. V 51. minutě skóroval Lukáš Lukeš. Další branka z kopaček Jakuba Závodského v 62. minutě. Hattrick, Novák zkompletoval v minutě 63., ale to mu zřejmě nestačilo. Svůj čtvrtý gól přidal v 63. minutě a pro obranu hostů byl postrachem. Kosmetická úprava skóre přišla v 84. minutě od Patrika Černého. Nakonec se Marcel Novák prosadil i po páté. To se psala minuta 86. No a i Lukáš Lukeš zaznamenal hattrick, to když třetím gólem udělal tečku za utkáním v poslední minutě hrací doby. Dubnice tak porazila hosty 10:1.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): „Očekávali jsme tři body, protože byli na posledním místě a ještě ke všemu přijeli v deseti. Vyhráli jsme rozdílem třídy, neboť jejich hra nás prakticky neohrozila, mimo tu jednu branku. Zaslouženě jsme tak vyhráli a bereme všechny body.“

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - M. Novák [-] , J. Závodský [-] , R. Suske [-] , L. Lukeš [-] , R. Tschervenka [-] , M. Štípek [-] (46. T. Procházka [-] ) , M. Jemelka [-] (45. D. Říha [-] ) , M. Svitek [-] , Š. Varga [-] , L. Mařica [-] (46. J. Paulíček [-] )

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] - M. Bukáček [-] , P. Černý [-] , P. Čihák [-] , M. Denk [-] , V. Horáček [-] , M. Koštial [-] , V. Novotný [-] , R. Vnuk [-] , K. Blahout [-]

ŽK: 78. R. Suske - 21. V. Horáček , 78. P. Čihák .
Hráči zápasu: P. Radošinský , J. Závodský .
Místo: Dubnice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - MAREK Miloš, MATYS Ondřej.