15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Pertoltice se radovali až na penalty

47. V. Kvíz , 63. J. Novák - 42. V. Tima , 62. P. Havlas
0

Domácí byli jednoznačně favorité a to i proto, že se Lindava nacházela ve spodní části tabulky. Navíc se jim zrovna moc nedařilo a domácí měli přesně opačný problém. I tak se ale nadřeli...

Jediná branka půle

Zápas se po dlouhou dobu nemohl dočkat první branky. Ta ale nakonec přišla a ještě v této půli. Postaral se o ni Václav Tima a poslal svůj celek do vedení. Nic moc dalšího jsme již neměli možnost shlédnout a i proto se poločas spíše dohrával, protože Timův gól přišel až ve 42. minutě zápasu. To bylo vše a na další údálosti musíme nahlédnout do dalšího poločasu. Stav tedy prozatím 0:1 pro hosty.

Bez vítěze, rozhodovaly penalty

Druhá půle začala vyrovnávací brankou, o kterou se postaral Václav Kvíz a hned bylo vše vyrovnané. Už to vypadalo, že hostující hráč Pavel Havlas zvrátí utkání brankou pro hosty v 62. minutě. Jenže o minutu později opět vyrovnal Jakub Novák a zase jsme byli bez vedoucího. Tento stav pokračoval až do konce utkání, kdy se nakonec museli zahrát penalty, jinak bychom byli bez vítěze. Ty urvali domácí v poměru 5:4 a vítězí v konečném součtu 3:2.

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] - T. Rak [-] , S. Bozadjiev [-] (14. P. Novák [-] ) , J. Novák [-] , L. Šilhán [-] , V. Kvíz [-] , M. Švík [-] , J. Mynařík [-] , M. Škváro [-] , J. Fedák [-] (77. D. Lupoměský [-] ) , M. Smolej [-]

TJ Dynamo Lindava
M. Knespl [-] - L. Halčin [-] , P. Havlas [-] , J. Svoboda [-] - J. Houfek [-] , J. Dvorský [-] , J. Laurin [-] (72. M. Vrána [-] ) - M. Nýdrle [-] , L. Kozák [-] (79. P. Bosák [-] ) , V. Tima [-] , M. Moravec [-] -

ŽK: 72. P. Novák , 82. M. Švík - 88. M. Vrána .
Místo: Pertoltice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Kapoun Karel - KUTÍLEK Martin, BÖHME Ladislav.