15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Oldřichov doma hostům nedal šanci

0

Oldřichovští uměli překvapit a v tomto zápase se to tak trochu očekávalo, neboť nebyli nasazenými. To byli hosté z Oken, kteří ovšem své papírové předpoklady nenaplnili...

Tři branky do sítě Oken

Oldřichov se těšil a na domácí půdě se chtěl předvést. Ve 22. minutě domácí slavili první gól, o který se postaral Pavel Věchet, který tak započal nejen pro sebe velký den. Za pět minut byl na světě další gól, ten měl na svědomí Patrik Nemlein a skóre již bylo 2:0. Ve 31. minutě přišla branka z kopaček Jindřicha Dvorama a hosté nevěřili svým očím. Jakoby poté zápas odevzdali. Zřejmě se nedokázali smířit s tím, jakým stylem domácí poločas započali. Konec půle tedy ve výsledku 3:0 pro Oldřichov.

Hosté nic nezmohli

Hosté se dnes skoro k ničemu nedostali, když místy sice hrozili tlakem, ale bez gólu. Branka byla souzená pouze hráčům domácího výběru. Hosté byli špatní a tenhle zápas jim prostě nevyšel. Měli i poněkud smůlu, ale to k fotbalu také patří. Na 4:0 zvyšoval opět Pavel Věchet a už bylo hotovo. Pátý gól a pro Věcheta poslední třetí, přišel v 85. minutě. Zápas tedy skončil v jasném znění pro domácí Oldřichov ve výsledku 5:0. Hosté si tenhle zápas za rámeček určitě nedají.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Splnili jsme naše očekávání. Věřil jsem, že můžeme vyhrát, ale to skóre nečekal asi nikdo. Je pravda, že jsme je vlastně přehrávali celý zápas, a proto jsme za výhru vděční a musím říci, že dnes jsme si ji skutečně zasloužili více, než hosté.“

V. Nemlein [-] - Z. Veselý [-] , P. Věchet [-] , H. Meduna [-] (46. O. Vitouš [-] ) , P. Nemlein [-] (60. R. Pícha [-] ) , F. Jonáš [-] , J. Šrédl [-] , J. Dvoram [-] , M. Semerád [-] , P. Sedláček [-] , M. Satranský [-]

TJ Okna
M. Grolmus [-] - P. Vlasák [-] - J. Henc [-] , P. Mádl [-] , P. Heptner [-] , D. Svoboda [-] - J. Salač [-] - J. Svárovský [-] , J. Zeman [-] , L. Novotný [-] , I. Šinágl [-]

Hráči zápasu: M. Satranský , P. Sedláček , P. Věchet .
Místo: N.Oldřichov. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Folk Miroslav - UJKA Jakub, PODLIPNÝ Jaroslav (N).