1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Utkání nakonec pro domácí

2. V. Šlajs (p.) , 14. L. Knytl , 22. L. Martínek , 52. V. Šlajs (p.) , 67. L. Martínek , 81. L. Martínek , 88. L. Martínek - 18. D. Šubrt , 29. M. Sixta , 36. J. Koutný
0

Čekal nás zápas celků, kteří se pohybovali v doldních patrech. Skalice nebyla úplně poslední, ale měla nejhorší obranu, nebo alespoň pustila nejvíce branek. To Kravaře byli poslední a v druhý dech se doufalo na Skalici...

Poločas o šesti brankách

Počasí nic moc, ale i přesto, si ani jeden z týmu jistě nenechal zkazit poslední fotbalový den v podzimu. Domácí vedli již na začátku zápasu. Ve 2. minutě proměnil pokutový kop Vilém Šlajs a šel s týmem do vedení. Ve 14. minutě to byl zase Knytl Libor, kdo dával další branku. Na 2:1 snižoval v 18. minutě Šubrt David. Jenže za čtyři minuty zvyšoval Martínek Lukáš a Skalice již vedla o dvě branky. Ve 29. minutě snižoval Sixta Mirek a do poločasu se ještě stihlo vyrovnat zásluhou Jana Koutného v minutě 36. Stav o pauze 3:3.

Domácí ovládli poločas i zápas

Druhá půle znamenala další branky, což je pro fanouška jedině skvělá správa. Bohužel do sítě hostů, což je zase špatná zpráva pro fanouška Kravaří. Na 4:3 dával Vilém Šlajs, opět z penalty. Poté přišla chvíle slávy pro Martínka Lukáše, který přidal další branky, celkem tři. V 67. minutě, v 81. a v 88. Připsal si tak celkem čtyři branky a jasně rozstřílel hosty v konečném poměru 7:3. Podzim tak znamená úspěch pro domácí, kteří se vzdálili od sestupových příček.

SK Skalice u České Lípy B
R. German [-] - J. Loffelmann [-] - L. Martínek [-] , L. Knytl [-] , M. Kremina [-] , L. Křenek [-] , V. Daniel [-] , J. Kohout [-] , O. Hledík [-] , J. Lebruška [-] , V. Šlajs [-]

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - J. Palka [-] , K. Fára [-] , M. Červený [-] - T. Gvizd [-] , P. Šena [-] , M. Koutný [-] , D. Šubrt [-] - M. Suchan [-] - M. Sixta [-] , J. Koutný [-] (88. M. Uhlíř [-] )

ŽK: 17. J. Loffelmann , 53. J. Kohout - 30. J. Palka , 75. K. Fára . ČK: 52. J. Palka , 81. K. Fára .
Hráči zápasu: L. Martínek .
Místo: Skalice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kapoun Karel - KUTÍLEK Martin, BÖHME Ladislav.