6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Stružnice chtěla na Dubici překvapit, i přes to ale domácí vysoko zvítězili

0

Hostující hráči v minulém kole vyhráli a svůj výkon chtěli potvrdit na Dubici, která ale přeci jen potvrdila roli papírového favorita v zápase a i když Stružničtí měli své šance, Dubici to nezabránilo vrátit se do čela tabulky...

Překvapivá hra od Stružnice, která i tak inkasovala

Netdradiční vstup do utkání předvedly hosté a Dubici dokázali potrápit. Domácí se snažili hrát fotbal, ale Stružnice bránila ve dobře fungujícím bloku a hrozila především z brejků, které nebyly daleko od vsítění gólu. Vlastně nakonec i branku vsítili, ovšem neregulerní. Již v 15. minutě hosté inkasovali a sice z kopaček Pavla Vodrážky, kterého tak čekal velkolepý zápas. Hosté se snažili seč mohli a především ze standardních situací se snažili ohrozit branku soupeře, nikoli však úspěšně. Do ničeho zásadního pak už domácí hosty nepustili a vzhledem k neproměňování šancí se šlo, za těsného vedení pro Dubici, do šaten za stavu 1:0.

Stružnice nic nezabalila, nakonec však podlehla

Začátek druhé půle byl spíše o taktice, kdy domácí se snahou udržet míč, nechtěli dopustit zvrat utkání. Hosté ze Stružnice, ale vyložně po hřišti tzv. lítali a vysokým presinkem zněmožňovali takovou hru domácích, jakou by chtěli. To ovšem lehce opadlo v minutě 67. Daší brankou se totiž znovu předvedl Pavel Vodrážka a hráči hostů to psychicky zlomilo, což se odrazilo na zbytku utkání. Další, již třetí brankou, se prosadil Pavel Vodrážka, který v zápase sice herně strádal, ale dokázal to kompenzovat právě góly do sítě hostů. Stále ale neměl dost a minutu po hattricku, v 76. minutě, se prosadil po čtvrté. Pátý a poslední gól v utkání vstřelil David Kulha, který tak dovršil debakl pro Stružnici v poměru 5:0.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (lékař, zdravotník Dubice): „Chtěli jsme si spravit chuť po minulém zápase, který jsme nezvládli a proto jsme zde chtěli jednoznačně vyhrát, navíc když jsme hráli doma. Čekali jsme, že si dneska zahrajeme fotbal, protože Stružnice na to byla ideálním týmem. Nutno přiznat, že to bylo spíše 70. minut trápení, ale zvládli jsme to nakonec vysokou a zaslouženou výhrou.“

TJ Dynamo Stružnice
Ladislav Křemen (vedoucí Stružnice): „Vzhledem k tomu, že se nám to teď všechno nějakým způsobem sype, jsme ani neočekávali, že bychom tam udělali dobrý výsledek. Přeci jen se nám nedaří a chybí nám spousta hráčů. I tak se ale budeme snažit tak jako dnes, kdy jsme je potrápili a až do nějaké 70. minuty si kluci nebyli jistí ničím a to i přes to, že vedli. Pak nám nasázeli zbytek gólů a bylo hotovo.“

J. Hruška [-] - D. Fiala [-] , P. Škach [-] , P. Székely [-] (61. I. Kovachki [-] ) , J. Dutka [-] (22. A. Gorol [-] ) - T. Třešňák [-] , P. Podrazil [-] , T. Hájek [-] , P. Vodrážka [-] - M. Ráliš [-] , T. Bárta [-] (70. D. Kulha [-] )

R. Čech [-] - D. Fajtl [-] , D. Čech [-] , P. Mareček [-] , L. Jedlička [-] (37. R. Blažek [-] ) , A. Havlík [-] , J. Holub [-] , B. Koždoň [-] , L. Merenus [-] , P. Brejcha [-] (61. M. Peterson [-] ) , L. Křemen [-]

ŽK: 21. J. Hruška , 80. A. Gorol , 86. D. Kulha - 35. J. Holub .
Hráči zápasu: J. Hruška , D. Fiala , P. Vodrážka - A. Havlík .
Místo: Dubice. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Folk Miroslav - JANKECH Pavel, NOVOTNÝ ING. Jiří (N).