7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Skalice doma nedala Bukovanům šanci a slaví výhru

0

Bukovany si jistě přijeli pro body, ježe forma domácích je náhle překvapila. Skalice byla sice papírovým outsiderem, ale na domácí půd předvedla výkon, za který by se jistě žádné družstvo nemuselo stydět...

Jedna branka napověděla průběh utkání

Utkání začlo docela opatrně a z Bukovan bylo cítit lepší umístění. Skalice ale nehrála vůbec špatně a potvrdil to gól na 1:0, o který se postaral domácí hráč se sedmičkou, kterým byl Vilém Šlajs. Do konce poločasu se již nic zajímavého neodehrálo a Skalice tak s jednobrankovým vedením, mohlo vymýšlet, jak o náskok, ve druhé půli, nepřijít. Za stavu 1:0 tedy skončila první půle hry.

Potvrzení vedení, všechny body pro Skalici

To druhá půle již byla z jiného soudku. Skalice nic nepodcenila a na rozhozené hráče z Bukovan se perfektně v kabinách nachystala. Druhý gól zaznamenal Patrik Bednář, který vsítil branku v minutě 57. Další branka přišla za dalších deset minut, z produkce Václava Šímy. No a tečku za utkáním, udělal Jakub Jehlička, který tak pojistil domácí výhru Skalice 4:0 nad hostujícím celkem z Bukovan.

SK Skalice u České Lípy B
L. Farmačka [-] - J. Loffelmann [-] - M. Lebruška [-] - - J. Lidmila [-] , J. Kohout [-] , V. Daniel [-] (67. J. Jehlička [-] ) , O. Hledík [-] , V. Šlajs [-] , P. Bednář [-] , M. Kremina [-] (77. D. Pavlík [-] ) , V. Šíma [-]

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - J. Majerech [-] , J. Králík [-] , Z. Fertig [-] , J. Kočí [-] (69. J. Michel [-] ) , J. Michel [-] , L. Svoboda [-] , K. Šup [-] (12. F. Jindra [-] ) , D. Vetešník [-] , M. Samek [-] , M. Ramík [-]

ŽK: 50. V. Šíma - 42. Z. Fertig , 43. M. Samek .
Místo: Skalice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Poppr Zbyněk - HEJL Štěpán, TÁBORSKÝ Josef.