7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Police využila domácí půdy a zdolala lídra tabulky

0

Hosté z Dubice si chtěli pojistit první příčku, ale věděli, že to na Polici nebude snadné. To se potvrdilo a Police překvapila svou hrou, na kterou nakonec Dubičtí nestačili reagovat...

Menší převaha domácího oddílu, ovšem bez produkce

Domácí věděli co je čeká, a proto se na dnešní zápas obzvláště připravili. Dubice je totiž ofenzivní tým, který chce v každém zápase vyhrávat. Dnes byli domácí jednoznačně proti a nic zadarmo Dubici nedali. Na obou stranách se hrál spíše taktický fotbal a nikdo nechtěl udělat zásadní chybu. Oba celky sice měli své šance, na ohrožení branky soupeře, jenže se nepotkali s efektivitou v zakončení. Nepřenost ve střelbě byla dost znát. I proto se se do šaten odcházelo za stavu 0:0

Rozhodující gól, rozhodčí udělil nejednu kartu

Do druhé půle se vběhlo v podobném duchu jako v tom prvním, s tím rozdílem, že produkce již byla na straně domácích. David Kalina ml. otevřel skóre na 1:0, když podstřelil padajícího brankáře a mohl se tak radovat z branky. Poté už utkání probíhali v duchu nervozity, především ze strany hostů. To, Jestřebí nakonec stálo tři hráče v poli. V 60. minutě fasoval červenou Dutka Jakub, za nevhodné poznámky k sudímu a předčasně odcházel do sprch. Po druhé žluté se loučil i Fiala Daniel a deset minut po něm odešel z hrací plochy i Ráliš Miloš, kapitán týmu, který se provinil nešetrným zákrokem na domácí hráče. Zbytek utkání se už jen dohrál a domácí tak mohou slavit senzaci. Police nakonec urvala tři body v poměru 1:0.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (Vedoucí Police): „Očekávali jsme, že nejspíše prohrajeme, protože Dubice je v čele a proto jsme věděli, jak těžký zápas nás čeká. Navíc k nám přijeli ve velké síle, se šesti hráči na střídačce. Doufali jsme alespoň ve zlatou remízu, ale nakonec jsme za všechny body velice šťastní.“

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent trenéra): „Očekávali jsme, že Polici přehrajeme a porazíme naší kombinační hrou, ale nakonec to bylo přesně naopak. Oni nás přehráli nejen fotbalově, ale i důrazem a vůbec vším. Naši si asi mysleli, že to přijde samo a od toho se to pak odvíjelo, po zbytek utkání.“

D. Kalina [-] - M. Vágner [-] , P. Věchet [-] , L. Šamša [-] (63. M. Bizoň [-] ) , R. Kubaš [-] - J. Kodeš [-] (83. J. Jánský [-] ) , P. Heřmánek [-] , M. Bizoň [-] - D. Kalina [-] , P. Nývlt [-] , T. Benda [-] -

J. Hruška [-] - R. Patka [-] (74. D. Kulha [-] ) , D. Fiala [-] , P. Škach [-] , P. Székely [-] (64. I. Kovachki [-] ) - T. Hájek [-] , P. Vodrážka [-] , T. Třešňák [-] , A. Gorol [-] (52. P. Podrazil [-] ) - M. Ráliš [-] , T. Bárta [-] (46. J. Dutka [-] )

ŽK: 73. J. Kodeš , 78. D. Kalina , 82. M. Bizoň , 86. P. Nývlt - 38. D. Fiala , 55. R. Patka , 66. M. Ráliš , 82. P. Podrazil . ČK: 60. J. Dutka , 78. D. Fiala , 80. M. Ráliš .
Místo: H.Police. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Mengr Jiří - KUTÍLEK Martin, ĎÖRĎ Mário.