9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubice venku senzačně porazila Kamenici

0

K překvapení 9. kola se schylovalo v Kamenici. Domácí věděli, že jsou první a nyní bude stačit jen zvyšovat náskok na ostatní soupeře za nimi. Naopak Dubice v posledních kolech nepředváděla takovou formu jako v úvodu sezóny. Dnes to ovšem zlomila...

Dubice hrála své, Kamenice se hledala

Dubičtí věděli, že nic těžšího je v soutěži nejspíše nečeká. K zápasu tedy nastoupili zodpovědně a to jim nakonec přineslo zlato. I změny v sestavě byly cítit a oproti Kamenici měli dnes čím překvapit. V 8. minutě se prosadil Třešňák Tomáš a bylo to 0:1. Kamenice nechala hrát hosty svou hru a to se jim vymstilo. Ještě do šatny dostali tři branky a to zřejmě s jejich psychikou deifnitivně zacloumalo. V 37. a 43. minutě skóroval Pavel Vodrážka. V poslední minutě poločasu se ještě stihl prosadit Miloš Ráliš a prakticky již bylo hotovo. Za stavu 4:0 se tedy odcházelo do šatny.

Dubice si zápas již pohlídala

V tento poločas jsme měli možnost shlédnout tzv. udržovací hru, ve které se Kamenice k ničemu výraznému nedostala. Naopak. Duice si výhru pojistila dalšími brankami a zápas tak byl vlastně rozhodnutý. Dubice si pohodlně hrála to své a Kamenice může být jen ráda, že dnes neinkasovala branek více. V 70. minutě zvyšoval Pavel Vodrážka, který tak v zápase kompletoval hattrick. No a poslední branka padla z kopaček Petra Grundzy, který do zápasu přišel jakožto střídající hráč. Zápas tak skončil debaklem pro domácí v poměru 0:6.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent trenéra): „Očekávali jsme velký boj. Přeci jen Kamenice má mladý tým, kde jsou velice běhaví kluci a navíc jsou první. To se dnes moc potvrdilo a asi za to můžou ty tři branky v závěru půle, které jim zřejmě srazili sebevědomí. Dnes z jejich strany nic moc, ale na druhou stranu musím vyzdvihnout své kluky. Těm se zápas nad míru povedl.“

FC Kamenice
R. Vošvrda [-] - J. Vošvrda [-] , J. Serdel [-] , V. Kulhánek [-] , M. Sedláček [-] - J. Kisty [-] , P. Sedláček [-] , T. Hrubý [-] , L. Martínek [-] - M. Miklovič [-] - P. Suk [-] (65. A. Fóris [-] )

J. Hruška [-] - R. Patka [-] , P. Škach [-] , P. Székely [-] - T. Třešňák [-] , A. Gorol [-] , P. Podrazil [-] , T. Hájek [-] , P. Vodrážka [-] - M. Ráliš [-] , I. Kovachki [-] (60. P. Grundza [-] ) -

ŽK: 64. V. Kulhánek - 36. R. Patka , 48. P. Székely .
Hráči zápasu: P. Vodrážka , T. Hájek , P. Škach .
Místo: Kamenice. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Hejl Štěpán - MIKLOVIČ Karel, JÁNSKÝ Josef.