10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubá nevyužila domácí půdy, Svor vyhrál na penalty

0

Dva celky z různých pozic v ligové tabulce. Tak by se stručně daly popsat celky, kteří se dnes v Dubé měly potkat. Papírový předpoklad vítězě nahrával Svoru a nahrával správně...

O jedné brance

Byli to hosté kdo těžili z první půle. Dubá sice věděla, jak těžký soupeř ji čeká, protože Svorští patřili k té lepší půlce v ligové tabulce. Již ve 14. minutě otevíral skóre Jaroslav Barvíř, který tak poslal hosty do těsného vedení 1:0, které se do konce poločasu již nezměnilo. Domácí totiž nedokázali zápas vyrovnat a nechali si svůj gól až do poločasu druhého. První půle tak v režii hostů za stavu 1:0 pro Svor.

Vyrovnávací branka, penalty

Domácí věděli, co musí udělat pro to, aby v zápase docílili vyrovnaného stavu. Chtělo to dát branku. Ta také přišla a sice v minutě 55. kdy se o vyrovnání v utkání postaral Pavlík Tomáš a začínalo se tak zase od znovu. Nic moc zásadního se již do konce utkání nestalo. Hráči obou celků nechtěli zápas pustit a udělat větší chybu, díky které se nemuselo jít na penalty. Ty se tedy ve finále konaly a úspěšnější při nich byli borci ze Svoru, kteří na penalty zvítezili poměrem 5:4. Zápas tedy v celkovém znění 2:1 po pealtách pro hosty ze Svoru.

TJ Slavoj Dubá
M. Lodinský [-] - J. Fliegel [-] , J. Jeništa [-] , F. Franěk [-] - J. Němec [-] , J. Sloup [-] (11. M. Holeček [-] ) , M. Heptner [-] , T. Pavlík [-] , M. Soukup [-] , P. Jombík [-] (74. L. Drunecký [-] ) - F. Porsch [-] -

TJ Jiskra Svor
D. Ladislav [-] - D. Koten [-] (46. M. Vitouš [-] ) , J. Barvíř [-] (58. M. Bertalan [-] ) , S. Šafránek [-] , M. Drábek [-] , P. Jahvodka [-] , L. Kořínek [-] , J. Augusta [-] , L. Chrdle [-] , T. Heřmánek [-] , F. Houžvička [-]

Hráči zápasu: J. Barvíř .
Místo: Dubá. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - JÁNSKÝ Josef, BÖHME Ladislav.