11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bukovany uhájili první příčku, na hřišti Stružnice

53. L. Merenus (p.) - 11. J. Králík , 89. J. Majerech
0

Bukovany byly zcela nasazenými. Stružnice hrála doma a v nějaké to překvapení věřila a neměla k němu daleko. Jenže hosté projevili svou zkušenost a i s trochou štěstí domácí porazili...

Hosté ve vedení

Zápas byl docela nahoru a dolů a chvílemi to skutečně nevypadalo, kdo že je v zápase nasazený. Stružnice měla nakonec i více střel, ale méně branek, bohužel. Jediná branka půle přišla v 11. minutě, kdy se přesně trefil Králík Josef. V tomto poločase jsme již žádnou branku neviděli a mohla za to především špatná koncovka obou celků. Do šaten se tedy odešlo za stavu 0:1 pro hostující celek z Bukovan.

V závěru to hosté zvrátili

Poločas jak má být. I když špatný terén znemožňoval nějaké ty kombinace po zemi, bojovnosti to jen přidalo a to znovu na obou stranách. Bylo to takové to dobývání soupeře. Stružničtí ovšem více chybovali a mohli prohrávat výraznějším rozdílem. Nakonec tu zásadní chybu udělali hosté. Psala se minuta 53. a kapitán domácích Merenus Luboš proměnil pokutový kop. Bylo srovnáno a tento stav trval až do samotného konce. V 89. minutě ovšem všechny body vystřelil Josef Majerech a vše bylo jasné. Domácí tak smolně neudrželi zápas až do penalt a ve finále prohráli rozdílem 2:1 pro hosty z Bukovan.

TJ Dynamo Stružnice
Ladislav Křemen (hlavní pořadatel): „Očekávali jsme velice těžký zápas. Přiznám se, že jsme byli trochu skeptičtí a chtěli jsme ze zápasu bod. Ani na ten jsme ovšem nedosáhli a v závěru jsme dostali branku a utkání tak prohráli. Je to škoda, protože podle vývoje zápasu jsme měli rozhodně na víc.“

R. Čech [-] - P. Mareček [-] (80. M. Peterson [-] ) , D. Fajtl [-] (52. D. Čech [-] ) , R. Ouborný [-] , A. Havlík [-] , B. Koždoň [-] , L. Merenus [-] , L. Havlík [-] , P. Brejcha [-] , L. Křemen [-] , M. Uhrecký [-]

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - M. Havlák [-] , J. Michel [-] (80. J. Michálek [-] ) , J. Dostál [-] , D. Zátka [-] , K. Šup [-] , L. Ramík [-] , Z. Fertig [-] (56. J. Majerech [-] ) , J. Králík [-] , M. Samek [-] , M. Ramík [-]

ŽK: 26. L. Merenus .
Hráči zápasu: L. Merenus .
Místo: Jezvé. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Řezáč Josef - MAREK Miloš, MATYS Ondřej.