11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Police to doma nezvládla

75. H. Vrabec , 81. H. Vrabec (p.)
0

Hosté se postarali o zaskočení, když domácí Polici přehráli co se gólů týče. Překvapení kola tedy bylo na programu dne. Libchava se ale pořádně zapotila a o vítězství se rovněž musela poprat...

Bez zajímavostí

V první půli si žádné z mužstev nevypracovalo takovou šanci, která by ohrozila branku soupeře. I proto jsme neměli možnost shlédnout nějaký ten gól, tedy koření fotbalu. Ve 40. minutě dostal žlutou Nývlt Petr a pokračoval s vroubkem u sudího. Nic moc se pak již nestalo a zápas se sice přeléval ze strany na stranu, ovšem jak bylo řečeno výše, bez branek. Půle se tedy dohrála za nerozhodné stavu 0:0.

Vrabec rozhodl zápas

Ve druhé půli se zřejmě měl lámat chleba a po záváhání domácí obrany, se k míči dostal Vrabec Hynek a Polici ztrestal brankou. Psala se minuta 75. O šest minut později to byl opět Vrabec Hynek, který zvyšoval na 2:0. Podařilo se mu proměnit pokutový kop a hosté byli na koni. Dá se konstatovat, že celý zápas byl poněkud nervózní a sudí dnes měli plné ruce práce. I tak zápas uplynul ve stejném znění a domácí tak na své půdě zápas nezvládli. Hosté z Libchavy odjíždějí s plnou, za stavu 2:0.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (Vedoucí Police): „Chtěli jsme na domácím hřišti zvítězit, i proto, že jsme věděli o minulém zápase Libchavy, který doma nezvládla. Každý den prostě nemůže být posvícení. Uvidíme příště.“

P. Jánský [-] - M. Vágner [-] , M. Bizoň [-] , P. Věchet [-] , T. Diart [-] - S. Kadlec [-] (78. M. Čížek [-] ) , P. Heřmánek [-] , T. Benda [-] , L. Šamša [-] - P. Nývlt [-] , D. Kalina [-] (82. D. Kalina [-] )

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , V. Balvín [-] (27. M. Los [-] ) , H. Vrabec [-] , L. Dušánek [-] (70. J. Havelka [-] ) , L. Mígl [-] , P. Lebduška [-] , D. Ješeta [-] , J. Kukal [-] , P. Nešický [-] , J. Ruč [-]

ŽK: 40. P. Nývlt , 53. L. Šamša , 58. D. Kalina , 87. D. Kalina - 3. J. Ruč , 60. L. Dušánek .
Hráči zápasu: M. Vágner , T. Diart .
Místo: H.Police. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Ďörď Mario - MIKLOVIČ Karel, TÁBORSKÝ Josef.