11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Svor doma rozstřílel Skalici

0

Domácí ze Svoru byli favorité, ale ani oni nečekali, že by dnes dali tolik branek, kolik dali. Skalice dnes měla hodně špatný den a jejich obrana zovna tak. Překvapení se tedy nekonalo a Svor hrál jako z učebnice...

První půle 7:1?

Věřte nevěřte, ale již ve 30. minutě to bylo 6:0. Neuvěřitelné, ale je to realita. Skalice by jistě na tento mač, co nejdříve zapomněla. V 1. minutě skóroval Chrdle Luděk, ve 2. minutě Libor Kořínek. V 10. minutě opět Libor Kořínek a hosté si již asi všimli, že je něco v nepořádku. Jenže v 15. minutě znovu Libor Kořínek, za dalších deset minut zase ten samý jmenovaný. Pátou branku dal ve 28. minutě a bylo jen otázkou, kde má tento hráč limity. Po něm ještě přidal další branku David Koten, to byla 35.minuta. Jaroslav Lidmila sice dal branku za domácí, to se psal minuta 40., jenže to už skutečně moc ovlivnit nemohlo. Poločas tedy 7:1

Svor nebyl k zastavení

Druhá půle byla obdobná. Nutno vyzdvihnout efektivnost, neboť co střela, to branka. Samozřejmě na straně domácích. Libor Kořínek neměl dost a ve 48. minutě přidal další zásah. V 55. minutě si dal vlastňáka Jiří Löffelmann a pro hosty snad už nemohlo být hůře. Mohlo, bohužel. O další branku se postaral Machara Ondřej v minutě 60. a sice z penalty. Martin Hartig snižoval v minutě 65, alespoň symbolicky. V 69. minutě to byl zase Heřmánek Tomáš, kdo dával branku. Milan Drábek poté přidal další branku, zde opět z penalty. V ten samý čas skóroval na druhé straně Vojtěch Daniel. Poslední branka padla od Jaroslava Augusty a díky bohu pro hosty, bylo hotovo. Koncert dokonán a výhra 13:3 pro domácí.

TJ Jiskra Svor
Josef Kaiser (předseda Svoru): „Dnes jsme předvedli vyloženě koncert. Vynikající výkon od všech hráčů. Jsme nad míru spokojeni a já jsem rád, že nám tam spadlo, co mohlo. To se pak hraje jinak.“

D. Ladislav [-] - L. Rudinský [-] - F. Houžvička [-] , D. Koten [-] (52. O. Machara [-] ) , T. Heřmánek [-] , S. Šafránek [-] , M. Drábek [-] , P. Jahvodka [-] , L. Kořínek [-] , J. Augusta [-] , L. Chrdle [-] (77. M. Jahvodka [-] )

SK Skalice u České Lípy B
R. German [-] - J. Loffelmann [-] - J. Jehlička [-] - J. Lidmila [-] (46. L. Pokorný [-] ) , M. Kremina [-] , D. Pavlík [-] , O. Hledík [-] , J. Kohout [-] , M. Hartig [-] , L. Křenek [-] (46. V. Daniel [-] ) , V. Šlajs [-]

ŽK: 55. L. Kořínek , 69. L. Rudinský , 83. S. Šafránek - 89. V. Daniel .
Hráči zápasu: L. Rudinský , L. Kořínek .
Místo: Svor. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Špáta Vladimír - ŘEZÁČ Josef, HEJL Štěpán.