11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

Dubice potvrdila roli favorita, byť až v závěru

0

Do Kravař přijela Dubice, která byla určitě nasazeným týmem. Nakonec měla co dělat, aby roli favorita uhájila, protože Kravaře je trápili až do samotného závěru. Dubice tedy vykradla Kravaře...

Půle o třech brankách

Utkání nám začalo vesele, to když se prosadil již ve 3. minutě David Šubrt. Zápas tak začal lépe pro domácí a hosté určitě nechtěli, aby výsledek skončil v podobném znění. Jenže na 2:0 zvyšoval opět David Šubrt, který tak zvýšil náskok domácích. O minutu později, alespoň snížil skóre Petr Grundza, který tak tým z Dubice relativně uklidnil od blamáže. Nic moc zásadního jsme již v půli neshlédli a hráči tak odešli do šaten za stavu 2:1 pro domácí mužstvo.

Zde se lámal chleba

Dubice věděla, že dát dvě branky není nic nemožného, naopak. Zápas se dluho ve druhém poločase hrál bez branek. Ta nakonec přišla a sice pro Dubici, když se o vyrovnávací gól postaral Pavel Vodrážka a bylo tedy srovnáno. Již se schylovalo k remíze, když si míč vzal na starosti znovu Petr Grundza a ve třetí minutě nastavení, zvrátil uktání na stranu hostů, tedy Dubice. Hosté tak po senzačním obratu dokonali výhru ve výsledku 3:2.

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - J. Palka [-] , K. Fára [-] , M. Končel [-] - M. Uhlíř [-] , M. Provazník [-] , D. Šubrt [-] , T. Gvizd [-] , M. Koutný [-] - M. Suchan [-] , M. Sixta [-] -

TJ Spartak Dubice
J. Hruška [-] - P. Škach [-] , R. Patka [-] , J. Dutka [-] (72. R. Patka [-] ) , D. Fiala [-] - T. Hájek [-] , P. Grundza [-] , P. Podrazil [-] , P. Vodrážka [-] , T. Třešňák [-] (63. I. Kovachki [-] ) - M. Ráliš [-]

ŽK: 45. M. Sixta , 55. J. Palka - 32. R. Patka , 54. D. Fiala , 57. T. Hájek . ČK: 88. M. Sixta .
Místo: Kravaře. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Řeháček Lubomír ml. - VRBA Filip, VOVČUK Dimitrij (N).