12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Cvikov doma rozstřílel Kravaře

0

Tohle byl souboj dvou týmů ze spodu soutěže. Je pravda, že na tom byli hosté lépe, ale to dnes nehrálo žádnou roli. Domácí si zastříleli a po sérii nevydařených výkonů si navíc i zlepšili chuť...

Dvě branky věštily vítěze

Cvikovu se dnešní zápas zřejmě povedl. Vše začalo prvním gólem na 1:0 o který se postaral Michal Adlt a výsedek byl nakloněn na stranu domácích. Ti dali i druhý gól a to v minutě 17., kdy se pro změnu prosadil Zdeněk Stehlík a do poločasu si Cvikov vytvořil slušný náskok. Nic moc zásadního se poté již nestalo a hráči obou celů se stěhovali do kabin nabrat sílu na poločas druhý. První půle tedy 2:0.

Cvikov si pojistil výhru

Domácí cítili, že se zápas může hodně povést a snažili se o další a další branky a vycházelo to. V 70. minutě se dokázal prosadit Jirák Jiří a skóre již bylo 3:0. Na 3:1 zdramatizoval utkání David Šubrt, ale to nic neměnilo na tom, že dnešní zápas bude patřit výběru ze Cvikova. Ten přidal další gól, postaral se o to hráč se jménem Miroslav Novotný v 88. minutě. V 90. minutě se navíc a na závěr tefil i Karel Holoun, hrající tenér béčka domácích, a bylo vymalováno. Konečný stav 5:1 pro domácí Cvikov.

FK Cvikov B
A. Votava [-] - M. Vávra [-] , L. Baláž [-] , M. Adlt [-] , P. Rokoš [-] (63. J. Beneš [-] ) - J. Jirák [-] (76. K. Holoun [-] ) , M. Novotný [-] , P. Zvára [-] , Z. Stehlík [-] , A. Kotek [-] , K. Kutloch [-]

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - M. Končel [-] (11. M. Červený [-] ) , D. Gallo [-] , K. Fára [-] , J. Palka [-] , M. Provazník [-] (46. M. Uhlíř [-] ) - P. Šena [-] , M. Koutný [-] , D. Šubrt [-] , T. Gvizd [-] - M. Suchan [-]

ŽK: 12. L. Baláž - 31. J. Palka , 65. K. Fára .
Místo: Cvikov. Počet diváků: 57. Rozhodčí: Bahník Martin - KUTÍLEK Martin, FOLK Miroslav.