13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Žandov doma nedopustil žádné překvapení

37. M. Šlechta (p.)
0

Skalice na tom nebyla nejlépe. Jejich obrana patřila k nejhorší v lize a domácí tak měli možnost si poněkud zastřílet, pokud by hosté k zápas přistoupili tak, jako v zápasech předešlých. Nakonec se tak nestalo a domácí vítězí nejtěsnějším rozdílem...

Jedinou branku jsme shlédli zde

Hosté do Žandova přijeli posíleni o hráče z áčka a bylo to znát. Na hřišti velice dobře běhali a domácím to nadělalo jisté problémy. Poločas byl velice vyrovnaný a je jen škoda, že jsme něměli možnost vidět hodně brankových příležitostí, neboť obrany dnes zahrály na vysoké úrovni. Nakonec ale Žandovští dostali zlatou možnost. Hostující hráč fauloval ve vápně a byla nařízena penalta. Tu s přehledem proměnil Martin Šlechta ve 37. minutě a do šaten tak odešli s psychologickou výhodou na své straně. Konečné znění v poločase 1:0.

Hosté přidali, ale na body nedosáhli

Skalice chtěla body, protože věděla, že by to zde šlo. Bylo zapotřebí zvýšit výkon a tak se stalo. Bohužel v 53. minutě se nechal vyloučit Lebruška Marek, který kosil ze zadu a to podražením nohou. Hosté si vlastně sami vzali šanci na zvrat v utkání. Je pravdou, že sice bojovali až do konce a nakonec měli i více ze hry, i když hráli jen v deseti, ale branka prostě nepřišla. Domácí si tak pohlídali zbytek zápasu a berou výhru v konečném výsledku 1:0. Žandov tak nakonec ubránil těsné vítězství.

TJ Spartak ČKD Žandov
Václav Pluhař (hlavní pořadatel): „Skalice byla těsně za námi a my jsme se chtěli odlepit. To se nám povedlo i když jsme to vítězství spíše ubojovali, než uhráli. Skalice byla posílena a relativně nás překvapila.“

O. Košťák [-] - J. Štěpánek [-] , T. Miko [-] (46. L. Vaníček [-] ) , J. Lhotka [-] (85. O. Mládek [-] ) , O. Džudža [-] , M. Plaček [-] (46. P. Štrupl [-] ) , J. Semerád [-] , P. Boháč [-] , T. Matějček [-] , T. Vaníček [-] , M. Šlechta [-]

SK Skalice u České Lípy B
L. Volek [-] - J. Loffelmann [-] - - V. Šlajs [-] , V. Daniel [-] , J. Lidmila [-] , V. Šíma [-] (60. T. Pollach [-] ) , M. Lebruška [-] , O. Hledík [-] (80. J. Jehlička [-] ) , K. Mráka [-] (46. D. Pavlík [-] ) , L. Křenek [-] , J. Kohout [-]

ŽK: 24. T. Matějček , 68. J. Semerád - 84. V. Daniel , 89. J. Loffelmann . ČK: 52. M. Lebruška .
Hráči zápasu: O. Košťák , J. Lhotka .
Místo: Žandov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Hrbáček Jan - HAVEL Tomáš, KLIMT Pavel.