2.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Horní Branná vyloupila Jilemnici 0:1

0

Jilemničtí fotbalisté zakopli hned na startu soutěže. V utkání si Jilemnice nebyla schopna vytvořit větších příležitostí ke skorování.

Už od úvodního hvizdu byl zápas opatrný, a proto bylo možno vidět spoustu nepřesných přihrávek a střel mimo bránu. Kromě  22. minuty, kdy se dostal domácí tým do velké šance, ale jejich radost zhatil skvělým zákrokem brankář H. Branné Hofman. V 30. minutě Jilemnice srazila míč na roh. Na centr si naběhl stoper hostů, jenže míč srazil někdo z domácích hráčů a jako první se zorientoval v chumlu hráčů Jaromír Paulů a poslal hosty do vedení. Do konce poločasu hra plynula bez větších šancí, a tak šli oba týmy do šaten za stavu 0:1.

Druhý poločas opět mnoho kvality do hry nepřines. Bylo vidět, že Horní Branná chce kontrolovat hru, jenže někteří její hráči působili nervozním dojmem a zbytečně ztráceli míče. Do konce utkání byly vidět pouze náznaky šancí z obou stran a tak utkání skončilo těsným výsledkem 0:1. Horní Branná musí být s výsledkem maximálně spokojena a do dalších kol ji to muže jen přidat na sebevědomí, které ji tak moc chybělo v 2.poločase. Naopak jilemničtí se musí oklepat z porážky a pokusit se v příštím kole na hřišti Zásad získat ztracené body zpět.

Jilemnice
Zdeněk Hrstka ( vedoucí A mužstva): Utkání se nám nepovedlo. Je to pro nás veliká ztráta na domácím hřišti. V příštích zápasech se musíme zvednout.

H. Branná
Milan Koldovský (trenér): Hrálo se velice vyrovnané utkání , což ubralo na kráse fotbalu. Bylo vidět mnohem nepřesností z naší strany. Chci poděkovat hráčů a hlavně fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím.

Jilemnice
J. Hajna [-] - D. Figura [-] , F. Metelka [-] , M. Hartych [-] (52. J. Bergemann [-] ) , Š. Kubina [-] (66. V. Horáček [-] ) , V. Kužel [-] , P. Havel [-] (57. M. Schauer [-] ) , D. Paulů [-] , L. Šimek [-] , M. Šnorbert [-] , M. Štastný [-]

H. Branná
T. Hofman [-] - J. Kocourek [-] , M. Jindřišek [-] , J. Pešina [-] , J. Strmeň [-] - D. Beneš [-] (46. J. Hendrych [-] ) , L. Svoboda [-] (83. J. Holman [-] ) , J. Paulů [-] , T. Jon [-] - D. Paulů [-] (72. M. Hanč [-] ) , D. Šimek [-] -

ŽK: 20. M. Štastný , 55. D. Figura , 83. L. Šimek , 86. J. Bergemann - 86. D. Šimek .
Hráči zápasu: J. Paulů .
Místo: Tráva. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Maruška Radek - ČUŘÍK Tomáš, ŘEZÁČ Jan.