11.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vyhrocené utkání vyhrál Pěnčín

0

Domácí borci Branné se chtěli před domácími fanoušci předvést vítězstvím, ale Pěnčín ukázal, proč byl králem minulých let.

Pěnčín si vytvořil náskok

Z počátku utkání se hráči Branné hledali. Ve 12.minutě inkasovali branku po chybě krajního obránce. Střelcem branky byl hostující hráč Jakub Zapadlo. Krajní bek nechal za sebu útočníka hostů, který pohodlně zasunul nad vybíhajícího brankáře domácích. Již od zmiňované 20“ se hra vyrovnala a výsledkem byly i šance domácího mužstva. Bohužel pro ně bez brankového provedení. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Domácí s výsledkem nepohli

Do 2. poločasu nastoupili domácí s odhodláním výsledek otočit. Za celý 2.poločas se mužstvo hostí nedostalo téměř za půlící čáru (tak asi jen 3x). Z tlaku a převahy domácích vyplynulo mnoho neproměněných šancí. Výsledek zůstal pro domácí s nulovým bodovým ziskem. Hosté, tak konečně zabrali a získali tolik potřebné 3 body.

H. Branná
Milan Koldovský ( trenér Horní Branné): Kromě prvních 20 minut bylo domácí mužstvo lepší, ale štěstí se přiklonilo na stranu hostí. Příště se musíme zlepšit jinak nemůžeme pomýšlet na lepší umístění.

H. Branná
T. Hofman [-] - J. Kocourek [-] , T. Šimůnek [-] , J. Pešina [-] , M. Jindřišek [-] - T. Jon [-] , J. Paulů [-] (80. J. Holman [-] ) , D. Beneš [-] - D. Paulů [-] , D. Šimek [-] (55. J. Strmeň [-] ) , M. Hanč [-] -

Pěnčín
J. Pivrnec [-] - J. Zapadlo [-] , L. Mrklas [-] , V. Nemyrovskyy [-] , L. Pumrle [-] , M. Lang [-] , B. Záveský [-] (83. T. Čížek [-] ) , L. Šikola [-] (75. M. Bukvic [-] ) , O. Mastník [-] , Š. Sobotík [-] , M. Sedlmajer [-] (87. J. Matějček [-] )

ŽK: 25. J. Pešina - 58. Š. Sobotík , 65. J. Zapadlo .
Hráči zápasu: J. Kocourek , J. Pešina , T. Jon - J. Zapadlo .
Místo: Tráva. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Mizera Václav - MARUŠKA Radek, JURIS Juraj.