11.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Zásada překvapila a vyhrála 3:2

36. P. Srbek , 63. R. Pelc , 75. P. Blažek - 41. J. Illner , 72. J. Nýdrdle (p.)
0

Už úvodní minuty naznačovaly, že Zásada bude těžkým soupeřem pro Roztoky. Zásada překvapila hostující Roztoky a vyhrála 3:2.

Poločas skončil smírně

Hra na těžkém terénu dělala větší problémy hostům. Na šance byl 1.poločas vyrovnaný. Oba týmy vstřelily po jedné brance. Domácí mohli litovat jedné opravdu převeliké příležitosti kterou neproměnili. Trenéři, tak mohli vymýšlet taktiku, která změní remízový stav ve 2.poločase.

Zásada zavelela ke 3 bodům

Zásada se vehementně hnala za vítězstvím. Roztoky evidentně nestíhali, jak v kombinaci tak i bojovnosti. Zásada se prosazovala díky většímu nasazení a větší přesnosti přihrávek. Tyto aspekty postupně rozhodly o vítězství. Zásada tak obrala Roztoky o body a navíc je dostala do zapeklité situace. Nikdo nečekal, že by si nechaly Roztoky vzít vítězství 3 kola, před koncem a navíc je čekalo sesazení z 1 místa, což je hlavní komplikací pro jejich tým.

Sokol Roztoky
Stanislav Klápště (Trenér Sokol Roztoky): Domácí více toužili po vítězství a také si za ním šli. Hosté byli stále pozadu. Zasloužené vítězství Zásady.

SK Zásada
M. Kopal [-] - V. Lhota [-] , T. Blažek [-] , R. Pelc [-] , O. Krejčík [-] , P. Blažek [-] , M. Procházka [-] , P. Srbek [-] , J. Šíma [-] , T. Čurda [-] , M. Vávra [-] (85. M. Kopal [-] )

L. Dlabola [-] - R. Fischer [-] (64. T. Honců [-] ) , D. David [-] , J. Nýdrle [-] , O. David [-] , J. Baytalon [-] (64. L. Kopáček [-] ) , J. Tuláček [-] (72. P. Kupkár [-] ) , J. Illner [-] , J. Nýdrdle [-] , M. Hornig [-] , D. Mečíř [-]

ŽK: 32. O. Krejčík - 78. L. Kopáček .
Hráči zápasu: P. Srbek , P. Blažek , R. Pelc - O. David , J. Illner .
Místo: Tráva. Počet diváků: 51. Rozhodčí: Ginzel Ondřej - NEŠNĚRA Filip, SMOLEŇÁK Petr.