13.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Přestřelka vyzněla pro Smržovku

0

Domácí borci přestříleli Albrechtice 3:2. Přitom po prvním poločase, k tomu vůbec nespělo.

Poklidná první půle

První poločas se hrál v docela vypjaté atmosféře, i přesto šli hosté do brzkého  vedení a několikrát ohorzili branku domácích. Albrechtice se marně snažily o vyrovnávací branku. Jelikož ani jedna střela za první poločas nemířili mezi 3 tyče mělise domácí hráči o poločasové přestávce nad, čím zamýšlet. První poločas probíhal bez ostrých střetů a likdvidačních zákroků. I proto byl klid před bouří.

Domácí otočili průběh utkání

Ve druhé půli se hra rapidně zvedla, až změnila v prospěch domácích Albrechtice. Hostům absolutně nefungovala souhra a domácí, tak mohli těžit z těchto laciných chyb. Ihned co domácí vyrovnali se po faulu v 63.minutě postavil k trestnému kopu Sedlák, ale mířil pouze do břevna. Domácí poté otočili průběh utkání 2 slepenými brankami v 65. a 70.minutě (Klaus,Vokuš). Na konci zápasu, ale přišla paráda z kopačky hostujícícho Vávry, který se z 50 metrů nákopem trefil přímo do branky, což početná návštěva náležitě ocenila.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz ( jednatel TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín): Domácímu mužstvu se, toto derby povedlo vyhrát zaslouženě, i když jsme měli šanci vstřelit branku. Do příštího ročníku půjdeme, ale s dobrým pocitem.

Smržovka
J. Macek [-] - M. Štěpánek [-] , M. Frydrych [-] (46. J. Hrabánek [-] ) , J. Klaus [-] , P. Skála [-] (80. P. Nič [-] ) , P. Jelínek [-] (85. L. Červenka [-] ) , Z. Vokuš [-] , O. Sucharda [-] , J. Patočka [-] , D. Šich [-] , J. Beránek [-]

J. Bělohradský [-] - L. Koldovský [-] (70. M. Sedlák [-] ) , M. Vaněček [-] (67. P. Zelinka [-] ) , M. Vávra [-] - M. Štěpnička [-] , J. Pipek [-] , J. Pecháček [-] , J. Sedlák [-] , J. Hradecký [-] , R. Svoboda [-] - M. Bělohlávek [-] (57. K. Ngueyen [-] )

ŽK: 55. P. Skála , 88. J. Beránek .
Hráči zápasu: J. Pecháček , M. Vávra , J. Sedlák .
Místo: Tráva. Počet diváků: 250. Rozhodčí: Dvořák Jan - MALENA Martin, DROBNÍK Jakub.