2.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

Višňová doma rozstřílela Hejnice

0

Při nedělním odpoledni si ve Višňové fanoušci přišli na své. Viděli totiž pohledný fotbal s celou řadou branek. O něco méně byli nadšení fanoušci hostujících Hejnic, kteří museli zkousnout pořádný debakl.

Jedna šance za druhou

Ihned od začátku utkání bylo vidět, že se bude jednat o vzrušující podívanou. Téměř z výkopu mohl jít domácí tým do vedení, kdy po špatné přihrávce na golmana hostí šel Višňovský hráč sám na Kantu, který vytáhl bravůrní zákrok a podržel tak svůj tým. Hosté se rychle vzpamatovali a již v 5. minutě poslal Hejnice do vedení Matěcha, který hlavičkou poslal míč za Vykoukala. V 18. minutě mohli hosté své vedení navýšit, ale Sirůček těsně minul brankovou konstrukci. Domácí si ale věděli rady, když v 26. minutě srovnal stav utkání T. Mazánek. Domácí to očividně nakoplo a o pár minut později již vedli 2:1 zásluhou Studničky. Zbytek poločasu byly síly rozložené a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Červená karta rozhodla

V druhé polovině utkání se udál zásadní moment zápasu, kdy v 55. minutě byl po druhé žluté kartě poslán do sprch hostující P. Neumann. Od vyloučení už hosté působili odevzdaným dojmem. K úplně rezignaci hostujícího celku došlo v 74. minutě, když M. Mazánek překonal Kantu a zvýšil tak vedení svého týmu na 3:1. Dále už to byla pouze atraktivní podívána pro nezaujatého diváka. Následně pečetili jasnou výhru domácích Štrbák, M. Mazánek, Štrbák a Kepr. Štrbák a M. Mazánek si oba připsali po dvou brankách.

TJ Jiskra Višňová
L. Vykoukal [-] - M. Štrbák [-] , T. Studnička [-] (73. M. Mazánek [-] ) , T. Mazánek [-] , J. Holub [-] (53. J. Kepr [-] ) , R. Dobrovodský [-] (46. M. Koudelka [-] ) , P. Soukup [-] , L. Cýrus [-] , I. Šmidrkal [-] , J. Kepr [-] , M. Melka [-]

FK Hejnice 1945
M. Kanta [-] - D. Neumann [-] , P. Neumann [-] , F. Kmoníček [-] (65. D. Smola [-] ) , M. Zrubec [-] (46. J. Krišal [-] ) , L. Kobr [-] , M. Malinský [-] , D. Sirůček [-] , T. Koťatko [-] (84. J. Fronc [-] ) , T. Matěcha [-] , M. Šorejs [-]

ŽK: 56. P. Soukup , 56. J. Kepr - 20. F. Kmoníček , 50. P. Neumann , 86. M. Šorejs . ČK: 55. P. Neumann .
Místo: Tráva. Počet diváků: 250. Rozhodčí: Bahník Martin - PAULUS Petr, UJKA Jakub.