9.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Troskotovice se s Olbramovicemi "B" rozešly smírně 2:2

0

Velmi pěkný a vyrovnaný zápas sledovalo cca 50 diváků, které potěšil prvním gólem v šesté minutě domácí hráč Radek Hlavinka. Domácí si vytvořili ještě několik šancí, ale do konce poločasu se stav nezměnil. V druhé polovině se opět ukázal Radek Hlavinka, který v 60. minutě zvýšil na 2:0. Hosté sice neproměnili pokutový kop, ale následně se prosadili Jedlička Jiří v 65. a Tauvinkl Aleš v 89. minutě. Konečný výsledek je tedy 2:2. Nejlepším hráčem za domácí byl vyhlášen Radek Hlavinka.

TJ Sokol Troskotovice
B. Ondrůšek [-] - J. Jančí [-] - R. Hlavinka [-] - J. Ševčík [-] , O. Jančí [-] , L. Bohatý [-] , M. Bohatý [-] , L. Burger [-] , A. Orálek [-] , P. Novosád [-] , V. Zouhar [-]

TJ Olbramovice B
T. Michna [-] - J. Holas [-] , M. Světlík [-] , A. Tauvinkl [-] , M. Maxera [-] (80. M. Svoboda [-] ) , B. Munduch [-] - R. Sláma [-] , P. Paračka [-] (46. K. Loskot [-] ) , J. Houba [-] - J. Jedlička [-] , A. Kučera [-] -

ŽK: 4. A. Orálek , 89. J. Jančí - 16. M. Maxera , 36. J. Jedlička , 60. K. Loskot , 65. A. Kučera .
Hráči zápasu: R. Hlavinka - A. Tauvinkl .
Místo: Trsokotovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: STRAPINA Radek - LIPOVSKÝ Tomáš (N), BRÁZDA Milan (N).