10.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Béčka Únanova a Suchohrdel se rozešly smírně

0

Zajímavý zápas nabízel souboj Únanova "B" a Suchohrdel "B".

V 6. minutě se mužstvo Suchohrdly ujalo vedení zásluhou Štoly. Přes půlhodinu se stav neměnil a hrál se vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Ve 45. došlo k vyrovnání stavu, když se trefil Tesař. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Začátek druhé půle vyšel lépe pro Suchohrdly, které se opět ujaly vedení v zápase. Branku vstřelil ve 48. minutě Sedlák. Druhá půle jakoby kopírovala tu první. Vyrovnání se hráči Únanova dočkaly až těsně před koncem utkání, když se trefil kapitán Andorko. Zápas skončil nerozhodně 2:2.