Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

04.06.2016 16:30

25.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Domácí mužstvo si trenéra udobřilo


Branky


0

Po zápase v Komořanech byl výkonem svého mužstva trenér Michal Weiss velmi zklamaný. K sobotnímu zápasu nastoupili domácí hráči s viditelnou snahou napravit dojem z minulého utkání a i když Opatovice rozhodně rozhodně nejsou soupeřem, na kterém si může mužstvo soupeře  vylepšovat skóre, domácí si v průběhu utkání vypracovali velké množství brankových příležitostí. Protože však dokázali domácí hráči proměnit jen tři, nakonec byl domácí trenér s výkonem mužstva i s těsným vítězstvím spokojený. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Úvod patřil domácím, závěr poločasu hostům.

Na výborně připraveném trávníku, v příjemném prostředí švábenského hřiště, začali lépe domácí. Dobře kombinovali, využívali svých technických předností a nebezpečně ohrožovali hostujícího brankáře Honzu Müllera. V osmnácté minutě po centru z pravé strany orazítkoval Martin Novotný tyč branky hostů. Téměř vzápětí po pěkné kombinaci a vyšachování hostující obrany již šli domácí do vedení. Hostujícího brankáře nakonec prostřelil Karel Přecechtěl. Ve dvacáté osmé minutě se technicky uvolnil Jiří Stříž a po jeho centru jen těsně minul z voleje branku Honzy Müllera Martin Novotný. Opatovické mužstvo je charakteristické důraznou obranou a smrtícími brejky. V jednatřicáté minutě unikl po pravé straně Rosťa Adam našel volného Matěje Novotného, ale ten sám proti brankáři Jiřímu Pokornému svoji šanci prováhal. Míč se dostal zpět k Rostislavu Adamovi a ten nekompromisně vyrovnal. Vyrovnávací branka domácím mužstvem trošku otřásla a o chvíli později mohlo být ještě hůře. Na výlet se vydal opatovický obránce Lukáš Jelínek, posadil míč na hlavu Matěji Novotnému, ale ten, ve své druhé šanci, branku domácích přestřelil.     

Domácí hráče mohly neproměněné šance mrzet.

I ve druhém poločase, po vystřídání tří hráčů, pokračovalo domácí mužstvo v dobrém výkonu. V úvodu druhé části hry po pěkné kombinaci zakončoval Štěpán Hladký těsně vedle. Brzy nato  se dokázal prokličkovat výborně hrající Vladimír Kuška až do těsné blízkosti hostující branky, ale tam se obrana hostů s velkými problémy dokázala ubránit. V padesáté sedmé minutě nešikovně fauloval na hranici pokutového území Radoslav Štofko  Martina Novotného a rozhodčí Petr Jelínek ukázal na značku pokutového kopu. Po poradě s pomeznim rozhodčím Jakubem Julínkem  se kopal pouze přímý kop. K míči se postavi Jiří Stříž a vymetl šibenici branky Honzy Müllera. Vedoucí gól domácí hráče uklidnil a vypracovali  si i další dobré brankové příležitosti. Čtvrt hodiny před koncem utkání unikl Štěpán Hladký a z jeho přihrávky zvýšil Martin Novotný na tři jedna. Závěr druhého poločasu patřil opět hostům. Nejprve Rosťa Adam šel sám na domácího brankáře Jiřího Pokorného, aie ten jeho šanci zmařil. Potom po rychlém protiútoku hostů  zahrál nešťastně Roman Dvořák rukou a kopal se přímý kop proti domácímu mužstvu. Pavel Škvára ukázal, že i on tuto standardní situaci zahrávat umí a také přesně trefil horní roh domácí branky. Do konce utkání již zbývalo jen velmi málo času a tak se domácí radovali z těsného, ale zaslouženého vítězství.  Ohlasy k zápasu


Sokol Švábenice
Michal Weiss - trenér: Po zklamání s výkonem mužstva v Komořanech, jsem dnes se svými hráči spokojený. Udělali mi radost svým přístupem k utkání a i po trojnásobném střídání v poločase, pokračovali v dobrém výkonu a zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Opatovice
Hubert Jelínek - trenér: Dnes jsme podali slabý výkon a nehráli jsme dobře hlavně v obraně. Vzhledem k tomu, že domácí neproměnili svoje šance, měli jsme do poslední chvíle naději na nerozhodný výsledek.Sestavy


Sokol Švábenice
J. Pokorný [-] - P. Navrátil [-] , P. Knap [-] , R. Novotný [-] - M. Novotný [-] (76. M. Bednář [-] ) - V. Kuška [-] , F. Navrátil [-] (46. Š. Hladký [-] ) , K. Přecechtěl [-] , J. Stříž [-] , Z. Hrda [-] (46. R. Dvořák [-] ) , P. Novotný [-] (46. R. Hrnčiřík [-] )

TJ Sokol Opatovice
J. Müller [-] - M. Kolkop [-] , L. Jelínek [-] (88. A. Tvrdý [-] ) , D. Alán [-] , R. Štofko [-] - R. Grohmann [-] , D. Gurka [-] , P. Škvára [-] , M. Síkora [-] - R. Adam [-] , M. Novotný [-]

ŽK: 66. P. Knap - 82. J. Müller .
Místo: Švábenice. Počet diváků: 66. Rozhodčí: Jelínek Petr - JULÍNEK Jakub, PAULÍK Radek.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Drnovice B 13 72:16 36
2 TJ Kučerov 13 40:26 29
3 TJ Sokol Nesovice 13 48:25 28
4 TJ Lysovice 13 46:17 27
5 TJ Komořany 13 34:15 25
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Roman Gibala 19
2 Filip Kocourek 17
3 Marek Höfer 16
4 Tomáš Neděla 15
5 David Slezák 13
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Ondřej Šišma 57 62% 0
2 Venca Likeš 52 57% 0
3 Karel Jenerál 50 60% 0
4 Jiří Jetmar 36 61% 0
5 Radim Mudrik 21 77% 0
Zobrazit celou tabulku